W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Warsaw Convention Bureau

Region: Mazowsze
ul. pl. Zamkowy 10
00-277 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 629 07 50
fax: 22 628 66 02

e-mail:
Widok

MCE CEE Event for Central & Eastern Europe w lutym w Warszawie

MCE CEE Event for Central & Eastern Europe w lutym w Warszawie -

Organizatorzy jednego z największych wydarzeń dotyczących sektora turystyki biznesowej, zapraszają na kolejną edycję MCE CEE Event for Central & Eastern Europe, która w tym roku będzie miała miejsce w Warszawie w dniach 15-17 lutego.

 

Konferencja zainicjowana przez Europe Congress Event Solutions stanowi piątą edycję jednego z najważniejszych wydarzeń, których celem jest promocja krajów Europy Wschodniej i Środkowej jako atrakcyjnych miejsc do organizowania spotkań z sektora MICE. Na tegorocznej konferencji pojawi się ok. 120 organizatorów imprez związanych z turystyką biznesową, którzy dzięki licznym spotkaniom oraz prowadzonym przez specjalistów panelom dyskusyjnym i wykładom, nie tylko zdobędą wiedzę z zakresu nowości w branży, ale i nawiążą nowe kontakty.

 

Szczegóły konferencji MCE CEE Event for Central & Eastern Europe


Spotkanie odbędzie się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie (zobacz obiekt). Program konferencji zakłada liczne wystąpienia programowe i prezentacje prowadzone przez ekspertów z sektora turystyki biznesowej, którzy przedstawią uczestnikom branżowe nowinki i udzielą im wielu przydatnych wskazówek związanych z rynkiem MICE. Aby ułatwić organizatorom imprez nawiązanie bliższej relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi, zagwarantowano im również możliwość spotkań twarzą w twarz z uczestnikami wydarzenia. W programie znajdą się także bankiety oraz kolacje galowe.

Jak twierdzi Monika Białkowska, dyrektor Biura Warszawskiej Organizacji Turystycznej i Warsaw Convention Bureau, „Będzie to pierwsze międzynarodowe spotkanie warsztatowe związane z branżą MICE w Warszawie z udziałem tak licznej grupy potencjalnych klientów, a także niespotykana dotąd okazja na wyeksponowanie zagranicą atutów miasta związanych z sektorem MICE”.

 

Oficjalnym partnerem konferencji jest Warszawska Organizacja Turystyczna i Warsaw Convention Bureau.

Szczegóły wydarzenia i rejestracja na oficjalnej stronie.