W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Warsaw Convention Bureau

Region: Mazowsze
ul. pl. Zamkowy 10
00-277 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 629 07 50
fax: 22 628 66 02

e-mail:
Widok

Mateusz Czerwiński nowym dyrektorem Warsaw Convention Bureau

Mateusz Czerwiński nowym dyrektorem Warsaw Convention Bureau -

Zmiany na stanowiskach działu Warsaw Convention Bureau funkcjonującego przy Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Zarząd WOT wybrał nowego dyrektora. Został nim Mateusz Czerwiński, wcześniej Senior Marketing Manager.

 

Nowy dyrektor to nie jedyna zmiana w Warsaw Convention Bureau. Zarząd organizacji zaakceptował rozbudowanie zespołu convention bureau oraz nowy plan działań budżetowych, który zakłada większą koncentrację na pozyskiwaniu konferencji i kongresów dla stolicy.

Mateusz Czerwiński pracuje w warszawskim dziale Convention Bureau od 2010 roku. Wówczas objął stanowisko Senior Markieting Managera, które zajmował do kwietnia br. Do jego obowiązków należało planowanie i realizacja działań marketingowych Warszawy jako miasta odpowiadającego na potrzeby branży spotkań, kontakty z zagranicznymi klientami, nadzór nad badaniami lokalnego rynku MICE oraz współpracę z warszawskim środowiskiem naukowym w ramach programu ambasadora kongresów. Co więcej, Mateusz Czerwiński reprezentował stolicę jako tourism expert w projekcie unijnym ONE BSR, w ramach którego przygotowywał produkty turystyczne oraz strategię ich promocji w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Wcześniej doświadczenie w branży eventowej zdobywał jako project manager w trzech różnych agencjach - Business Travel & Entertainment, Meetings Designers oraz Sunflowers. Zajmował się organizacją wyjazdów incentive, konferencji oraz eventów. Jest członkiem MPI oraz SITE.