W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Warsaw Convention Bureau

Region: Mazowsze
ul. pl. Zamkowy 10
00-277 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 629 07 50
fax: 22 628 66 02

e-mail:
Widok

Marek Skowerski nowym pracownikiem Warsaw Convention Bureau

Marek Skowerski nowym pracownikiem Warsaw Convention Bureau -

Od maja br. stanowisko Marketing Manager, Corporate Meetings & Incentives w warszawskim biurze convention bureau zajmuje Marek Skowerski.

 

Nowy Marketing Manager WCB doświadczenie w branży spotkań zdobywał od 2012 roku. Jego kariera zaczęła się w firmie ICP Group S.A, następnie do lutego 2014 pracował w dziale DMC – Poland Concept, zajmując się obsługą klienta zagranicznego przy organizacji wydarzeń w Polsce oraz przetargami publicznymi, po czym znów wrócił do działu Incentive Concept ICP, gdzie zajął się obsługą klienta farmaceutycznego podczas wyjazdów zagranicznych. Marek Skowerski w swoim cv ma udział w projekcie Global Landscape Forum, które jest największym wydarzeniem towarzyszącym Konferencji Klimatycznej ONZ w 2013, a także pozyskanie zamówienia na obsługę hotelarską i organizację spotkań dla Narodowego Banku Polskiego (2014-2015). W maju 2015 Marek Skowerski rozpoczął współpracę z warszawskim biurem Convention Bureau na stanowisku Marketing Manager, Corporate Meetings & Incentives.