W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Warsaw Convention Bureau

Region: Mazowsze
ul. pl. Zamkowy 10
00-277 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 629 07 50
fax: 22 628 66 02

e-mail:
Widok

Katarzyna Cioch nowym Senior Marketing Managerem w warszawskim CB

Katarzyna Cioch nowym Senior Marketing Managerem w warszawskim CB -

Kolejne zmiany w szeregach warszawskiego Convention Bureau. Tym razem na stanowisku Senior Marketing Managera, które objęła Katarzyna Cioch.


Katarzyna Cioch pracuje w branży eventowej od 12 lat. Pracę rozpoczęła w roku 2003 w dziale marketingu firmy HBO. Organizowała wyjazdy integracyjne dla pracowników oraz kluczowych klientów firmy. Po trzech latach rozpoczęła pracę w Grupie TRIP. Tam do jej obowiązków należała organizacja konferencji i kongresów głównie dla klientów z branży medycznej, a także koordynacja pracy zespołu podczas projektów, takich jak I Kongres Kobiet, Kongres Forum Nowych Idei (EFNI) czy World Climate Summit 2013, wydarzenie towarzyszące Konferencji Klimatycznej ONZ w 2013. W maju 2013 roku Grup TRIP powierzyła Katarzynie Cioch nowe obowiązki - relacje z kluczowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych projektów we współpracy ze stowarzyszeniami naukowymi. Pracę na stanowisku Senior Marketing Manager – Association Meetings w Warsaw Convention Bureau rozpoczęła w czerwcu 2016 roku.