W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Warsaw Convention Bureau

Region: Mazowsze
ul. pl. Zamkowy 10
00-277 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 629 07 50
fax: 22 628 66 02

e-mail:
Widok

Warszawa otwarta na zachód, czyli jak WOT promuje stolicę w Niemczech

Warszawa otwarta na zachód, czyli jak WOT promuje stolicę w Niemczech -

Warszawska Organizacja Turystyczna zadbała o promocję Warszawy za naszą zachodnią granicą. W kwietniu stolicę odwiedzą niemieccy travel agents, w berlińskiej gazecie znajdzie się dodatek o Warszawie, a www.warsawcitybreak.comjest dostępna po niemiecku.


Dodatek zatytułowany „Zum Thema Warschau” („Na temat Warszawy”) to dwudziestostronicowa broszura, która znajdzie się w niemieckim wydawnictwie „Na temat Berlina”. Będzie ona dystrybuowana w stolicy Niemiec – na targach ITB 2016, w Centrum Biznesowym Westhafenstrasse (Winiarski Consulting), w Polsko-Niemieckim Centrum Kulturalnym i Biznesowym Quadriga GmbH, oraz księgarniach Buch Bund. Co więcej, dodatek o Warszawie trafi w ręce decydentów, samorządowców oraz dziennikarzy związanych z Berlinem i Brandenburgią. W Polsce czasopismo będzie dostępne w sieci dystrybucji Ruch. Dodatek wydano nakładem 5 tys. egzemplarzy.

 

W kwietniu Warszawa spodziewa się gości. W dniach 23 - 25 kwietnia odbędzie się studyjna wizyta ok. 50. niemieckich tour operatorów. Travel agents będą mieli okazję m.in. zwiedzić Żelazową Wolę oraz wziąć udział w warsztatach Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Program kwietniowej wizyty powstał przy wsparciu WOT. Co więcej, strona www.warsawcitybreak.comdoczekała się niemieckiej wersji językowej. A to z okazji 25-lecia partnerstwa stolic – polskiej i niemieckiej.