W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Warszawska Organizacja Turystyczna

Region: Mazowsze
ul. Niecała 2/4
00-098 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
  Widok

  Promocyjne działania WOT – Warszawa w Sztokholmie i Dubaju

  Promocyjne działania WOT – Warszawa w Sztokholmie i Dubaju -

  Warszawska Organizacja Turystyczna nie próżnuje w działaniach promocyjnych za granicą. Oprócz tego, że naszą stolicę odwiedzają zagraniczni goście, to Warszawa w najbliższym czasie będzie obecna na ważnych dla branży turystycznej europejskich wydarzeniach.

   

  Już niebawem, bo w dniach 25 - 28 kwietnia, Warszawa będzie prezentowana na polskim stoisku podczas targów Arabian Travel Market w Dubaju. ATM jest jednym z wiodących międzynarodowych wydarzeń branży turystycznej Bliskiego Wschodu. Daje szansę destynacjom turystycznym z całego świata na prezentację możliwości organizacji podróży, zakwaterowania, atrakcji turystycznych oraz najważniejszych połączeń lotniczych. Na ATM w Dubaju spotykają się na cztery dni profesjonaliści z 86 krajów i regionów. Wśród nich jest również Warszawa.

   

  Nasza stolica będzie promowana także na Stockholm Travel Show w czasie finału Eurowizji, 13 - 15 maja.  Sztokholm Travel Show to okazja do prezentacji wśród około stu wystawców podczas bardzo atrakcyjnego turystycznie weekendu – finału Eurowizji. Przyciąga również miejsce – Djurgården, czyli popularna i atrakcyjna rekreacyjnie dzielnica Sztokholmu. Stockholm Travel Show potrwa trzy dni.