W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Z-Factor

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 64, lok. 219 Warszawa
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:69 372 68 48

e-mail:
Widok

Z-Factor – nowa firma konsultingowa dla biznesu hotelowego

Z-Factor – nowa firma konsultingowa dla biznesu hotelowego -

W branży turystycznej powstała nowa firma - Z-factor, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem w prowadzeniu biznesu hotelowego. Firma proponuje kompletny wachlarz usług konsultingowych zorientowanych na maksymalizację przychodów hoteli i firm z branży turystycznej. Jej założycielem jest Wojciech Liszka.


Usługi konsultingowe w branży hotelarskiej to na polskim gruncie nowość, dlatego firma liczy na sukces. Według założycieli firmy, nowo powstające hotele i dynamiczny wzrost konkurencji będą coraz bardziej wpływać na większe zapotrzebowanie na wyspecjalizowaną wiedzę i operacyjne know-how.

- Proponujemy firmom zupełnie nowy, skuteczny standard działania w branży turystycznej i rozległą perspektywę maksymalizacji zysków” – mówi Wojciech Liszka – CEO i założyciel firmy Z-Factor. - Naszą ambicją jest zdobycie i ugruntowanie pozycji lidera rozumiejącego rynek i dostarczającego wysokiej jakości usługi dla hoteli i innych przedsiębiorstw działających w branży turystycznej.

Według Krzysztofa Celucha, kierownika Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, potencjał firmy Z-Factor w sektorze turystycznym można postrzegać w bardzo szerokim ujęciu. Nie tylko hotele mogą zainteresować się tego typu usługami, ale i firmy w różnym stopniu związane z branżą – jak przemysł spotkań, a nawet agencje eventowe i reklamowe, które chcą nauczyć się jak współpracować z hotelami.