W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Z-Factor

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 64, lok. 219 Warszawa
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:69 372 68 48

e-mail:
Widok

Filip Skrzeszewski zasilił szeregi firmy Z-Factor

Filip Skrzeszewski zasilił szeregi firmy Z-Factor -

Firma Z-Factor, specjalizująca się w dostarczaniu analiz rynkowych i świadczeniu usług doradczych dla branży turystycznej, zyskała nowego pracownika. Został nim Filip Skrzeszewski. Do jego zadań będzie należal rozwój programu podnoszenia jakości obsługi Test Call.

 

Filip Skrzeszewski dobywał doświadczenie w branży hotelarskiej przez kilkanaście ubiegłych lat, pracując na różnych stanowiskach w 4- i 5-gwiazdkowych hotelach, oraz w portalu rezerwacyjnym HRS. Zaczynał od działu rezerwacji w hotelu Jan III Sobieski i Radisson Blu Centrum Hotel w Warszawie. Następnie pracował w grupie hoteli Syrena, gdzie był odpowiedzialny za współpracę z klientami korporacyjnymi, rozwój sprzedaży w segmencie indywidualnym i konferencyjnym. Przez sześć ostatnich lat związany był z HRS Group – jednym z największych portali rezerwacji hoteli na świecie. Na jego barkach spoczywała odpowiedzialność za współpracę z klientami globalnymi oraz za pozyskiwanie klientów w centralnej i zachodniej Polsce. Za najlepsze wyniki sprzedaży został wyróżniony przez swojego pracodawcę nagrodą Sales Performance Award. Od początku 2016 roku współpracuje z firmą Z-Factor, która jest m.in. autorem Demand Outlook, Test Call Program i innych unikatowych rozwiązań z zakresu wsparcia sprzedaży hoteli.