Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artis Loft Hotel

Boczna 18, 96-325 Radziejowice
www.artis-loft.pl

Kontakt do obiektu

Edyta Szczerkowska Specjalista ds. sprzedaży 502 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 224 os.
bankiet 160 os.
nocleg 178 os.
Widok

Wkrótce otwarty zostanie loft-hotel na Mazowszu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce otwarty zostanie loft-hotel na Mazowszu - Artis Loft Hotel

  Nowoczesny hotel o oryginalnych wnętrzach powstaje w Radziejowicach na Mazowszu.

   

   

   

   

   

     Artis Loft Hotel tworzony jest w duchu architektury industrialnej - Modern Industrial Look. To jeden z pierwszych obiektów hotelowych w Polsce oferujących lofty*.  Nowoczesny design i prosta forma gwarantują komfort i styl.


  Hotel przygotowany zostanie dla biznesu. Na konferencje i szkolenia udostępnione zostaną  4 nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Wysoki standard konferencji w nowym, industrialnym hotelu zagwarantować mają m.in: dostęp światła dziennego z możliwością zaciemnienia sali; klimatyzacja oraz bezprzewodowy internet.


  Pokoje w Artis Loft Hotel posiadać będą m.in TV 32', szybkie łącze internetowe oraz telefon. Większość pokoi będzie również klimatyzowana i wyposażona w sejf na laptopa, biurko oraz krzesło, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty.
  Nowy hotel znajdować się będzie tuż przy trasie katowickiej.


  Inwestorem obiektu jest spółka Artis Express. Zewnętrzna część hotelu jest już gotowa. Obecnie trwają  prace wewnątrz budynku. Wkrótce odbędzie się otwarcie hotelu.

  * Lofty  - mieszkania o wyjątkowo wysokim standardzie i dużej powierzchni, urządzane w pomieszczeniach poprzemysłowych. Moda na lofty do Polski dotarła stosunkowo niedawno. Obecnie lofty powstają nie tylko w starych fabrykach i magazynach ale także w nowym budownictwie. Lofty zazwyczaj są dwupoziomowe.


  źródło: http://www.artis-loft.pl
               http://pl.wikipedia.org

Oferty specjalne

 • Romantyczny Wieczór Andrzejkowy

  Serdecznie zapraszamy na romantyczny wieczór andrzejkowy. Zapewniamy ciepłą atmosferę, doskonale dobrane potrawy oraz kameralne światło świec :) Termin: 29.11.2014. Start godz. 19:00....
 • Wigilia dla Firm

  Wigilijne spotkanie opłatkowe to piękny zwyczaj, który na stałe zawitał do wielu firm i instytucji. W tym szczególnym czasie zapraszamy do organizacji kolacji wigilijnych w Hotelu Artis Loft. W wyjątkowej atmosferze panującej w naszym hotelu oraz przy bogatym, świątecznym menu zachęcamy do...
 • Konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne w Artis Loft Hotel w Radziejowicach

  Obiekt posiada cztery w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, idealne do organizacji szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej dla pracowników. Z tyłu budynku znajduje się oczko wodne i piękny teren zielony, gdzie można wypocząć na łonie natury, a także...