Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artis Loft Hotel

Boczna 18, 96-325 Radziejowice
www.artis-loft.pl

Kontakt do obiektu

Edyta Szczerkowska Specjalista ds. sprzedaży 502 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 224 os.
bankiet 160 os.
nocleg 178 os.
Widok

Hotel z loftami już przyjmuje gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel z loftami już przyjmuje gości - Artis Loft Hotel

  Jeden z pierwszych w Polsce hoteli oferujących lofty, w ubiegłym tygodniu otworzył drzwi dla gości.

   

   

   

   

   

     Artis Loft Hotel znajduje się w Radziejowicach na Mazowszu, przy trasie łączącej Warszawę z Katowicami. Nowoczesny obiekt stworzony został w duchu architektury industrialnej - Modern Industrial Look. Hotel charakteryzuje modernistyczny design i prosta forma.


  Ten nowoczesny hotel o oryginalnych wnętrzach obecnie udostępnia swoim klientom 45 z 91 pokoi. Pozostałe mają zostać oddane do użytku jeszcze w tym roku. Większość pokoi jest dwuosobowa - Loft Two. Ponadto w hotelu znajdą się również 4 pokoje Loft One, 3 Loft Plus oraz 4 Exclusive Loft.
  Artis Loft Hotel przygotowany został również na przyjęcie gości biznesowych jak i na organizację różnej wielkości spotkań. By uprzyjemnić i ułatwić pobyt w hotelu turystom podróżującym w sprawach służbowych, większość pokoi hotelowych wyposażona została w klimatyzację,  sejf na laptopa, biurko oraz krzesło, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty.


  Na konferencje i szkolenia udostępnione są 4 nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Wysoki standard konferencji w nowym, industrialnym hotelu zagwarantować mają m.in: dostęp światła dziennego z możliwością zaciemnienia sali; klimatyzacja oraz bezprzewodowy internet.


  Sale konferencyjne, podobnie jak pokoje, urządzone w są czterech kolorach – zielonym, pomarańczowym, amarantowym oraz turkusowym.

   

  Inwestorem obiektu jest spółka Artis Express.

   


  źródło: www.artis-loft.pl
               www.horecanet.pl

Oferty specjalne

 • Romantyczny Wieczór Andrzejkowy

  Serdecznie zapraszamy na romantyczny wieczór andrzejkowy. Zapewniamy ciepłą atmosferę, doskonale dobrane potrawy oraz kameralne światło świec :) Termin: 29.11.2014. Start godz. 19:00....
 • Wigilia dla Firm

  Wigilijne spotkanie opłatkowe to piękny zwyczaj, który na stałe zawitał do wielu firm i instytucji. W tym szczególnym czasie zapraszamy do organizacji kolacji wigilijnych w Hotelu Artis Loft. W wyjątkowej atmosferze panującej w naszym hotelu oraz przy bogatym, świątecznym menu zachęcamy do...
 • Konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne w Artis Loft Hotel w Radziejowicach

  Obiekt posiada cztery w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, idealne do organizacji szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej dla pracowników. Z tyłu budynku znajduje się oczko wodne i piękny teren zielony, gdzie można wypocząć na łonie natury, a także...