Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artis Loft Hotel

Boczna 18, 96-325 Radziejowice
www.artis-loft.pl

Kontakt do obiektu

Edyta Szczerkowska Specjalista ds. sprzedaży 502 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 224 os.
bankiet 160 os.
nocleg 178 os.
Widok

Nowoczesny Artis Loft Hotel doskonały na konferencje pod Warszawą

Data aktualności: 11-08-2014

 • Nowoczesny Artis Loft Hotel doskonały na konferencje pod Warszawą - Artis Loft Hotel

  Designerskie wnętrza, nowoczesne zaplecze konferencyjne i ciekawe oferty na plenerową integrację - to tylko niektóre atuty Artis Loft Hotel pod Warszawą.

   

  Artis Loft Hotel znajduje się na Mazowszu, ok. 40 minut drogi od centrum Warszawy, w połowie drogi pomiędzy stolicą a Rawą Mazowiecką. Twórcy tego nowoczesnego obiektu kierowali się zasadą 3P - prostota, przestrzeń i proporcja. 

   

  Fasada budynku jest surowa i monochromatyczna, natomiast wnętrza bazują na energetycznych kolorach - czerwieni, pomarańczu, zieleni, amarancie lub turkusie.

   

  Nowoczesny hotel konferencyjny na Mazowszu


  Hotel dysponuje profesjonalnym, nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, na które składają się 4 sale - zielona na 16 osób, turkusowa - na 28, amarantowa z 72 miejscami i pomarańczowa mieszcząca 126 osób w ustawieniu kinowym. Sale mają klimatyzację, dostęp do światła dziennego, Internet poprzez wi-fi i i są wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart wraz z flamastrami i papierem. Organizatorzy konferencji i szkoleń mogą również liczyć na obsługę techniczą przed konferencją i w jej trakcie.
  Artis Loft Hotel zaprasza do skorzystania z wakacyjnej oferty "last minute" na konferencje. Szczegóły oferty można pobrać pod tym linkiem.
   

  Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel

   


  Komfort zakwaterowania dla uczestników konferencji

   

  Hotel oferuje 91 przestronnych loftów - pokoje typu biznes oraz apartamenty apartamenty o podwyższonym standardzie. Lofty wyposażone są w wi-fi, telefon, telewizor 32’, łazienką z prysznicem lub wanną oraz suszarkę do włosów. W ceny pokojów wliczone jest śniadanie.
  Hotelowa restauracja zapewnia indywidualne podejście do klienta i dostosowanie menu do jego potrzeb. Goście mogą również korzystać z hotelowego sklepu, czynnego non-stop.

   

  Szkolenia i integracje z atrakcjami


  Hotel otoczony jest rozległym, ogrodzonym terenem rekreacyjnym, doskonałym na pikniki, grille i ogniska oraz inne zabawy integracyjne. Dla uczestników szkoleń i firmowych integracji organizowane są m.in. gry plenerowe w paintball, wycieczki na quadach i off-road, czy wspinaczka na ściance. W hotelu goście mogą uczestniczyć też w warsztatach kulinarnych, a wieczorem - bawić się na dyskotece z karaoke (w Lobby Barze) Możliwe jest również zorganizowanie plenerowego koncertu muzycznego lub wycieczka do pobliskich Term Mszczonów (w którym goście Loft Artis Hotel mają 20% zniżki).

  Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel
   

Oferty specjalne

 • Romantyczny Wieczór Andrzejkowy

  Serdecznie zapraszamy na romantyczny wieczór andrzejkowy. Zapewniamy ciepłą atmosferę, doskonale dobrane potrawy oraz kameralne światło świec :) Termin: 29.11.2014. Start godz. 19:00....
 • Wigilia dla Firm

  Wigilijne spotkanie opłatkowe to piękny zwyczaj, który na stałe zawitał do wielu firm i instytucji. W tym szczególnym czasie zapraszamy do organizacji kolacji wigilijnych w Hotelu Artis Loft. W wyjątkowej atmosferze panującej w naszym hotelu oraz przy bogatym, świątecznym menu zachęcamy do...
 • Konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne w Artis Loft Hotel w Radziejowicach

  Obiekt posiada cztery w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, idealne do organizacji szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej dla pracowników. Z tyłu budynku znajduje się oczko wodne i piękny teren zielony, gdzie można wypocząć na łonie natury, a także...