Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artis Loft Hotel

Boczna 18, 96-325 Radziejowice
www.artis-loft.pl

Kontakt do obiektu

Edyta Szczerkowska Specjalista ds. sprzedaży 502 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 224 os.
bankiet 160 os.
nocleg 178 os.
Widok

Nowa sala konferencyjno-bankietowa Artis Loft Hotelu w Radziejowicach

Data aktualności: 22-09-2016

 • Nowa sala konferencyjno-bankietowa Artis Loft Hotelu w Radziejowicach - Artis Loft Hotel

  Nowoczesny ośrodek hotelowy, który mieliśmy okazję odwiedzić w grudniu ubiegłego roku, oddał do dyspozycji gości nową salę konferencyjno-bankietową. Może ona pomieścić 250 osób. Istnieje możliwość podziału nowej sali na dwa mniejsze pomieszczenia.

   

   

  Dotychczas na terenie ośrodka znajdowały się 4 sale konferencyjno-szkoleniowe. Swoje nazwy zawdzięczały one dominującym w wystroju barwom. Sale te: Pomarańczowa, Turkusowa, Zielona i Amarantowa, o powierzchni od 25 do 110 mkw., mogą przyjąć od 28 do 126 gości w układzie kinowym.

   

   

  Bogate wyposażenie multimedialne sal konferencyjnych

   

   

  Wszystkie sale hotelu wyposażone są w klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto, w pomieszczeniach organizatorzy spotkań znajdą flipcharty, sprzęt nagłaśniający i aparaturę nagłaśniającą. Duże powierzchnie przeszklone zapewniają dostęp do światła dziennego, możliwe jest także całkowite zaciemnienie sal w przypadku prezentacji multimedialnych.

   

   

  W Hotelu Artis Loft znajduje się 178 miejsc 91 pokojach. Na terenie obiektu działa restauracja, którą można połączyć z Salą Pomarańczową. Do celów konferencyjnych można również wykorzystać przestrzeń hotelowego lobby baru.

Oferty specjalne

 • Romantyczny Wieczór Andrzejkowy

  Serdecznie zapraszamy na romantyczny wieczór andrzejkowy. Zapewniamy ciepłą atmosferę, doskonale dobrane potrawy oraz kameralne światło świec :) Termin: 29.11.2014. Start godz. 19:00....
 • Wigilia dla Firm

  Wigilijne spotkanie opłatkowe to piękny zwyczaj, który na stałe zawitał do wielu firm i instytucji. W tym szczególnym czasie zapraszamy do organizacji kolacji wigilijnych w Hotelu Artis Loft. W wyjątkowej atmosferze panującej w naszym hotelu oraz przy bogatym, świątecznym menu zachęcamy do...
 • Konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne w Artis Loft Hotel w Radziejowicach

  Obiekt posiada cztery w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, idealne do organizacji szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej dla pracowników. Z tyłu budynku znajduje się oczko wodne i piękny teren zielony, gdzie można wypocząć na łonie natury, a także...