Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Asaro Zbyszko Biebrza Hotel & SPA

Św. Rozalii 13, 19-110 Goniądz

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 360 os.
bankiet 288 os.
nocleg 120 os.
Widok

Hotel konferencyjny Asaro Zbyszko nad Biebrzą wciąż czeka na otwarcie

Data aktualności: 18-11-2015

  • Hotel konferencyjny Asaro Zbyszko nad Biebrzą wciąż czeka na otwarcie - Asaro Zbyszko Biebrza Hotel & SPA

    Planowane na jesień otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Asaro Zbyszko nad Biebrzą zostało odwołane, a orientacyjna data otwarcia nie jest znana. Hotel zaoferuje 60 miejsc noclegowych i dwie sale konferencyjne dla 300 osób.


    Asaro Zbyszko to sieć hoteli, która tym razem postanowiła wybudować obiekt na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego. Obiekt powstaje w urokliwym miejscu regionu, w niewielkiej miejscowości nad Biebrzą i będzie dysponował 30 dwuosobowymi pokojami oraz zapleczem konferencyjnym składającym się z dwóch sal. Większa pomieści jednocześnie 250 osób, mniejsza 50. Ponadto, w hotelu znajdzie się restauracja dla 250 osób z kuchnią regionalną oraz lobby bar. Na najwyższym poziomie budynku zaprojektowano taras widokowy oraz strefę spa. W tym roku właściciele sieci poszukiwali firmy, która dokończyłaby budowę hotelu i z tego powodu otwarcie zostało już raz przesunięte. Teraz nieznana jest nawet orientacyjna data uruchomienia hotelu.