Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Atelier ApartHotel

Topolowa 40, 31-506 Kraków

Kontakt do obiektu

Urszula Warmuz Marketing Manager 12 42...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 60 os.
bankiet 50 os.
nocleg 60 os.
Widok

Nowa sala idealna na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa sala idealna na konferencje - Atelier ApartHotel

  Krakowski obiekt oddaje do dyspozycji gości nową salę konferencyjną oraz kawiarnię-galerię, w której można organizować warsztaty i spotkania autorskie.

   

   

   

   

   

   


  Jak informują przedstawiciele obiektu, znajdująca się w podziemiach aparthotelu sala szkoleniowa o wymiarach 12 m x 5,5 m jest w stanie pomieścić do 70 osób w układzie teatralnym, 25 osób w układzie klasowym, 30 "pod naradę" i 25 w "podkowie". Pomieszczenie daje duże możliwości w zakresie organizowania szkoleń, konferencji, pokazów, uroczystych kolacji oraz wszelkich innych imprez.

  W cenę wynajmu sali konferencyjnej wliczony jest flipchart, pisaki, ekran, telewizor, oraz dostęp do internetu o prędkości 2 Mbit poprzez łącze DSL, bezprzewodowo oraz za pomocą kabla. Za dodatkową opłatą istnieje też możliwość wypożyczenia rzutnika. Dla uczestników organizowanych w Atelier Aparthotel konferencji i szkoleń przewidziano specjalne ceny noclegów. Obiekt proponuje również usługi gastronomiczne – przerwy kawowe, a także lunche i kolacje.

  W piwnicach aparthotelu mieści się Artefakt Cafe - sala z miejscami przy stolikach na 35-40 osób oraz sala barową z 20 miejscami. Jak informuje Szymon Zając, możliwa jest rezerwacja stolików, wynajem sali, a także całego lokalu na różnego rodzaju imprezy prywatne (urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie, wesela itp.), jak i firmowe (warsztaty i konferencje).
  Atelier Aparthotel oddaje do dyspozycji gości 27 pokoi, w tym 22 pokoje 2-osobowe oraz 5 pokoi trzyosobowych. 7 z nich to pokoje typu Superior o podwyższonym standardzie.

   


  źródło: www.atelierhotel.pl