Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Belvedere Restauracja w Łazienkach Królewskich

Agrykola 1, 00-460 Warszawa
www.belvedere.com.pl

Kontakt do obiektu

Milena Machczyńska PR&Marketing Manager 22 55...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 180 os.
bankiet 140 os.
nocleg 0 os.
Widok

Paweł Janowski new business managerem w Belvedere

Data aktualności: 03-02-2014

 • Paweł Janowski new business managerem w Belvedere - Belvedere Restauracja w Łazienkach Królewskich
  Z początkiem stycznia 2014 roku do zespołu Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie dołączył Paweł Janowski, który objął w firmie stanowisko new business managera.
   
  Paweł Janowski jest absolwentem Turystyki i Rekreacji w Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją zawodową karierę rozpoczął jako incentive manager w firmie Scuba Travel. Od 2009 roku był związany z firmą Food Zone, która jest operatorem grupy restauracji sygnowanych nazwiskiem Magdy Gessler. Był odpowiedzialny za sprzedaż w lokalach AleGloria, Patio Domu Dochodowego, Czaji oraz Biała Gęś Tradycja Polska.
   
  W Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Janowski będzie odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie nowych klientów. – Marka Belvedere przez wszystkich kojarzona jest z wysoką jakością i wyznaczaniem trendów na rynku. Dlatego też nie wahałem się długo przed podjęciem decyzji o zmianie barw i z ochotą podchodzę do nowych wyzwań – mówi Paweł Janowski.
   

Oferty specjalne