Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

BEST WESTERN Efekt Express Kraków Hotel

Opolska 14, 31-323 Kraków
www.krakowexpress.pl

Kontakt do obiektu

Dział Sprzedaży i Marketingu BEST WESTERN EFEKT EXPRESS Sales & Marketing Specialist +48 1...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 360 os.
bankiet 210 os.
nocleg 364 os.
Widok

Hotel Efekt Express w Krakowie ma już cztery gwiazdki

Data aktualności: 24-03-2014

 • Hotel Efekt Express w Krakowie ma już cztery gwiazdki - BEST WESTERN Efekt Express Kraków Hotel
  W efekcie wprowadzonych na przełomie 2013 i 2014 roku zmian krakowski hotel konferencyjny otrzymał dodatkową gwiazdkę kategoryzacyjną.
   
  5 marca 2014 r. marszałek województwa małopolskiego wydał decyzję o przyznaniu obiektowi czterogwiazdkowej kategoryzacji. Kilka miesięcy wcześniej w hotelu zmodernizowano recepcję, lobby bar, korytarze i pokoje, w których pojawiły się dodatkowe udogodnienia dla gości. Nową aranżację zyskała również hotelowa restauracja, pojawiło się w niej też nowe i bardziej zróżnicowane menu śniadaniowe.
   
  Od końca stycznia 2014 hotel udostępnia gościom 18 nowych pokoi w standardzie business oraz jeden apartament, składający się z pokoju dziennego, sypialni i dwóch łazienek. Ponadto w obiekcie znajduje się 117 pokoi typu twin, 54 pokoi typu double, 27 par pokoi łączonych oraz 7 pokoi przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.
   
  Największe centrum konferencyjne w Krakowie
   
  Dzięki ścisłej współpracy z położonym obok obiektem Best Western Premier Kraków Hotel Efekt Express dysponuje na chwilę obecną największym centrum konferencyjnym w Krakowie. Placówka gwarantuje sprawną organizację konferencji nawet dla 600 osób z obsługą gastronomiczną i hotelową.
   
  Hotel Efekt Express Kraków oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań sześć klimatyzowanych sal konferencyjnych, w tym jedną salę przeznaczoną do rozmów kwalifikacyjnych. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne znajdują się na parterze, są oświetlone światłem dziennym i posiadają możliwość zaciemnienia. Ich wynajem obejmuje udostępnienie takich elementów, jak flipchart z przyborami do pisania, projektor do folii, ekran, telewizor, wideo oraz mównicę. Za dodatkową opłatą obsługa dostarczy projektor multimedialny, odtwarzacz DVD/CD, telewizor oraz sprzęt nagłaśniający.
   
  Goście odbywających się w hotelu wydarzeń mogą skorzystać z basenu, siłowni i gabinetu masażu. Hotel posiada również parking dla gości.
   

   

Oferty specjalne

 • Wakacyjna promocja konferencyjna

  Oferujemy SALĘ KONFERENCYJNĄ GRATIS! Warunki oferty dodtępne pod adresem: http://krakowexpress.pl/oferta,70,strzal_w_10!__sala_gratis!.html Promocja dotyczy wybranych terminów w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r. i dotyczy rezerwacji dokonanych od dnia 10 czerwca 2013 r. Pakiet nie łączy się...