Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Felix

Omulewska 24, 04-128 Warszawa
www.bwfelix.pl

Kontakt do obiektu

Anna Popławska 22 46...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 150 os.
bankiet 100 os.
nocleg 363 os.
Widok

Warszawski hotel na konferencje świętuje pierwszą rocznicę obecności w sieci Best Western

Data aktualności: 22-11-2012

 • Warszawski hotel na konferencje świętuje pierwszą rocznicę obecności w sieci Best Western - Best Western Hotel Felix

  Z tej okazji 19 kwietnia 2012 r. w Best Western Hotel Felix odbędzie się okolicznościowa impreza pod nazwą „Art & Business”.

   

   

   

   

   

     W wydarzeniu wezmą udział najważniejsi klienci firmy oraz przedstawiciele hotelowej sieci. Gościem specjalnym będzie przedstawiciel sieci Best Western Saija Kekkonen – CEO dyrektor generalny na Finlandię, Kraje Bałtyckie i Polskę. Atrakcją wieczoru będą pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy Teatru Muzycznego Roma oraz podopiecznej firmy PUHIT – Julii Sadkowskiej. Imprezę poprowadzi Andrzej Pieńko, a za organizację spotkania odpowiedzialna jest agencja Fabryka Eventów.

  Dysponujący 227 pokojami dla gości Best Western Hotel Felix promuje się jako miejsce na organizowanie szkoleń, konferencji i różnego rodzaju spotkań biznesowych. Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi (Haga, Nicea oraz Bruksela), wyposażonymi w klimatyzację i oświetlonymi światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia na czas projekcji. Każda z sal może, w zależności od ustawienia, pomieścić maksymalnie od 70 do 150 osób i wyposażona jest w sprzęt nagłośnieniowy, odtwarzacz DVD, bezprzewodowe łącze internetowe, flipchart, rzutnik slajdów oraz ekran. Istnieje również możliwość wypożyczenia projektora multimedialnego. Ponadto w hotelu znajduje się pięć mniejszych, kameralnych sal warsztatowych. W każdej z nich może jednocześnie pracować ok. 15 osób. W trosce o komfort uczestników spotkania hotel oferuje specjalne menu bankietowe. Dodatkowo hotelowa restauracja Nova oferuje usługę pełnego cateringu z daniami lunchowymi.

     źródło: www.bwfelix.pl

Oferty specjalne