Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Poleczki

Poleczki 40A, 02-822 Warszawa
www.hotelpoleczki.pl

Kontakt do obiektu

Izabela Słodek Specjalista ds.marketingu i sprzedaży 668 0...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 60 os.
bankiet 120 os.
nocleg 160 os.
Widok

Best Western zyska kolejny obiekt na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Obiekt, który już niebawem dołączy do portfolio znanej hotelarskiej sieci, został zmodernizowany i powiększony o salę konferencyjną.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Jak poinformował podczas konferencji Property Forum Gheorge Martin Critescu, dyrektor krajowy sprzedaży sieci Best Western, otwarcie hotelu Best Western Poleczki w Warszawie ma nastąpić w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

  Tymczasem w warszawskim obiekcie hotelowym „Poleczki” zakończyły się już prace remontowo-modernizacyjne. Obecnie placówka dysponuje 24 pokojami oraz 53 apartamentami hotelowymi w wysokim standardzie. W budynku znajdują się również trzy funkcjonalnie i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne z dostępem do internetu oraz duża sala bankietowa. Od niedawna w obiekcie funkcjonuje również restauracja Poleczka. Obiekt udostępnia również 150 miejsc parkingowych oraz dodatkowo miejsce dla autokaru.
   

   

  źródło: www.hotelpoleczki.pl, www.bestwestern.pl

Oferty specjalne

 • Promocja Majowa

  Promocja Majowa Oferta specjalna – zostań u nas 3 noce, a zapłacisz tylko za 2!!! Przy rezerwacji 3 noclegów w dniach od 27.04.2012 r. do 6.05.2012 r. zapłacą Państwo tylko za 2 noclegi. - ceny już od 160 zł ze śniadaniem w formie bufetu w Restauracji Poleczka - bezpłatny dozorowany parking -...