Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Blue Diamond hotel Active SPA

Nowa Wieś 414, 36-001 Rzeszów
www.bluediamondhotel.pl

Kontakt do obiektu

Agata Ostrowska Manager ds. Sprzedaży 69265...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 220 os.
bankiet 150 os.
nocleg 142 os.
Widok

Powstaje luksusowy hotel na Podkarpaciu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Powstaje luksusowy hotel na Podkarpaciu - Blue Diamond hotel Active SPA

  Nowy, luksusowy hotel otwarty zostanie jesienią w podkarpackiej Nowej Wsi. Blue Diamond zaoferuje gościom zaplecze do pracy i relaksu w standardzie czterech gwiazdek.
   

   

   

   

   

   

   

  Hotel mieścić się będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Sportowo- Rekreacyjnego. Łatwy dostęp do obiektu umożliwi przebiegająca w pobliżu trasa łącząca Rzeszów z Lublinem, a także lotnisko Jasionka w Rzeszowie oddalone od hotelu o 1 km.

  Do dyspozycji gości hotel odda 51 komfortowych pokoi, w tym jedno-, dwuosobowe, pokoje przeznaczone dla osób niepełnosprawnych a także 4 wygodne apartamenty, przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wszystkie pokoje wyposażone zostaną m.in. w TV LCD,  dostęp do Internetu oraz sejf.

  Hotel przygotowany zostanie także pod kątem biznesowym. Zaplecze konferencyjne składać się będzie z dwóch sal konferencyjnych, mogących pomieścić do 180 osób. Sale posiadać będą wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, niezbędny podczas każdego typu spotkania.

  W hotelu znajdzie się również dwupoziomowa restauracja oraz klubo-kawiarnia z zielonym tarasem.

  Nie zabraknie też  miejsca, przeznaczonego do relaksu po ciężkim dniu. Hotel posiadać będzie rozbudowane centrum Wellness & SPA, gdzie znajdą się między innymi: basen rekreacyjny z wbudowanym drink-barem, wiele atrakcji basenowych a także witalny świat z czterema rodzajami saun i łaźni parowych oraz strefą relaksu.

  Otwarcie hotelu Blue Diamond zaplanowane zostało na jesień 2011 roku.

  Wśród obiektów o zbliżonym standardzie na terenie województwa podkarpackiego znajdują się m.in.: Dwór Kombornia, Hotel Rado w Mielcu, Hotel Ambasador Rzeszów, czy np SPA Hotel Splendor.


  źródło: http://hotel.rz.biz.pl