Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz
http://www.bctw.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 9846 os.
bankiet 3633 os.
nocleg 0 os.
Widok

16 500 mkw. nowej przestrzeni konferencyjnej w Bydgoszczy już jesienią

Data aktualności: 02-06-2015

 • 16 500 mkw. nowej przestrzeni konferencyjnej w Bydgoszczy już jesienią - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

  Już niebawem, bo jesienią br. kujawsko-pomorskie wzbogaci się o kolejny duży obiekt na konferencje. Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze zaoferuje aż 16 500 mkw. przestrzeni konferencyjno-targowej.


  Przeznaczenie nowego obiektu to zarówno duże wystawy, kongresy, konferencje oraz targi, a także kameralne spotkania biznesowe. Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze będzie jednym z największych tego typu obiektów w regionie i bardzo znaczącym obiektem konferencyjnym w mieście. Zaoferuje łącznie prawie 16 500 mkw. powierzchni na konferencje, targi oraz kongresy. Centrum podzielone będzie na dwie części. Pierwsza z nich – większa – to hala wystawowa o powierzchni niemal 11 000 mkw. Tę powierzchnię ekspozycyjną będzie można podzielić na trzy niezależne segmenty za pomocą elektrycznych ścian mobilnych. Wówczas poszczególne hale będą mierzyć 3 900 mkw., 3 700 mkw. oraz 3 300 mkw.

  Część wystawienniczą połączy z konferencyjno-administracyjną długa na 200 m antresola. Część administracyjno-konferencyjna o powierzchni prawie 5 000 mkw. będzie dwukondygnacyjna. Składać się na nią będzie zaplecze konferencyjne złożone z dwóch sal mogących pomieścić do 720 osób. Każde z pomieszczeń będzie mierzyć 220 mkw. i 630 mkw. Obie sale będzie można podzielić na mniejsze – wówczas będzie można uzyskać sale o powierzchni 356 mkw., 274 mkw., i dwa razy po 110 mkw. W centrum przewidziano także strefę VIP – dwa niezależne prawie 50-metrowe pomieszczenia z aneksami kuchennymi i łazienkami.

  BCTW zaoferuje również powierzchnię magazynową. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się parking dla 650 aut oraz parking dla autokarów i samochodów ciężarowych. Centrum wystawiennicze w Bydgoszczy wyposażone będzie w najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne, wystawiennicze oraz konferencyjne, w tym system kontroli dostępu, system biletowania oraz systemy audiowizualne i nagłośnienie.


  Całkowity koszt inwestycji to prawie 51, 5 mln zł z czego ponad 17 mln zł pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Inwestycję realizuje Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o., natomiast generalnym wykonawcą jest firma Skanska SA.


   

Oferty specjalne

 • Ogólna Oferta BCTW

  Ogólna Oferta BCTW skierowana jest do firm, które organizują szkolenia, spotkania firmowe, sympozja, konferencje czy różnego rodzaju prezentacje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
 • BIZNES LATEM SIĘ OPŁACA

  Zamierzasz zorganizować szkolenie, konferencję lub spotkanie firmowe ? Bydgoskie Centrum Targowo - Wystawiennicze oferuje specjalna zniżkę w lipcu i sierpniu. - 10 % upustu przy organizacji eventów na sali konferencyjnej. Serdecznie zapraszamy.
 • -15 % rabatu przy co trzecim wynajmie sali konferencyjnej

  -15 % rabatu przy co trzecim wynajmie sali konferencyjnej przez danego klienta. Rabat obowiązuje przez 1 rok od czasu pierwszego wynajmu. do 31.12.2016r. Promocje i rabaty nie sumują się.