Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku

Moniuszki 22, 11-500 Giżycko
www.gizycko.cos.pl

Kontakt do obiektu

Jolanta Koprowska Recepcja 87428...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 300 os.
nocleg 236 os.
Widok

Mazurski ośrodek zyska nowoczesny sprzęt multimedialny na szkolenia i konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Mazurski ośrodek zyska nowoczesny sprzęt multimedialny na szkolenia i konferencje - Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku

  Placówka ogłosiła przetarg na dostawę i montaż sprzętu audiowizualnego do sali konferencyjnej znajdującej się w hali sportowej.

  Całkowitą końcową wartość zamówienia oszacowano na ponad 87 tys. złotych.


  Znajdujący się nad jeziorem Kisajno Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku stwarza warunki nie tylko do aktywnego wypoczynku, lecz również do aktywnej pracy. Znajdujące się na jego terenie sale konferencyjne są wyposażone w konferencyjny zestaw nagłaśniający, rzutnik multimedialny, ekran na trójnogu, dużą tablicę obrotową oraz flipchart. Jak zapewniają przedstawiciele ośrodka, nowo wybudowana hala odpowiada międzynarodowym standardom w zakresie prowadzenia szkoleń i zawodów sportowych.

  Na bazę noclegową COS Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Giżycku składa się 236 miejsc noclegowych całorocznych plus 130 miejsc sezonowych, znajdujących się w 12 obiektach. Są to: dwa internaty sportowe, zespół dziewięciu pensjonatów typu bungalow oraz funkcjonujący tylko w sezonie letnim dodatkowy internat sportowy.  Dodatkowo w każdym budynku znajduje się ogólnodostępna sala klubowo-telewizyjna, która może służyć gościom także jako sala konferencyjna.

  W znajdującej się na terenie ośrodka Restauracji Okrąglak posiłki serwowane są w postaci bufetu szwedzkiego. Lokal jest w stanie pomieścić jednorazowo do 300 osób, w sezonie letnim istnieje również możliwość serwowania posiłków na tarasie widokowym. Restauracja specjalizuje się w organizowaniu imprez takich jak bankiety, uroczyste kolacje, przyjęcia okolicznościowe i grille. Latem na skarpie nad portem jachtowym działa również punkt małej gastronomii (tzw. grill-bar), w którym stołować może się maksymalnie 60 osób.

  Na specjalne życzenie uczestników konferencji ośrodek organizuje imprezy integracyjne, rozgrywki sportowe i zajęcia rekreacyjne. W pobliżu małej hali sportowej znajduje się wielofunkcyjne boisko do piłki siatkowej, koszykówki oraz badmintona. Tuż obok mieści się kort tenisowy. Na terenie ośrodka działają również port jachtowy i wypożyczalnia sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Dodatkowo ośrodek świadczy usługi takie jak holowanie narciarzy wodnych czy rejsy po jeziorze.

  W hali sportowej z zapleczem rehabilitacyjnym świadczone są takie usługi z zakresu hydroterapii jak kąpiel perełkowa, hydromasaż wirowy kończyn dolnych i górnych, ręczny masaż podwodny, bicze szkockie, automatyczny hydromasaż, hydromasaż kończyn górnych z możliwością wykonania masażu limfatycznego oraz światłolecznictwo. Do dyspozycji gości pozostają również dwie sauny: sucha i na podczerwień.

  Zakres i ceny usług oferowanych przez ośrodek podlegają negocjacji.

  źródło: www.gizycko.cos.pl

Oferty specjalne