Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój Wałbrzych

Ratuszowa 6, 58-300 Wałbrzych
www.aqua-zdroj.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 4000 os.
bankiet 100 os.
nocleg 120 os.
Widok

Wystartuje zgodnie z planem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wystartuje zgodnie z planem - Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój Wałbrzych

  Prace na budowie wałbrzyskiego centrum rekreacyjnego z hotelem i zapleczem konferencyjnym są już na ukończeniu. Obiekt przy ul. Ratuszowej zostanie oddany do użytku już jesienią 2012 r.

   

   

   

   

   

   


  W skład wałbrzyskiego centrum sportowo-rekreacyjnego wejdą m.in. hala widowiskowo-sportowa, pływalnia, ośrodek fitness, część spa oraz dwugwiazdkowy hotel. Obiekt odda do dyspozycji 62 dwuosobowe pokoje dla gości. Znajdą się w nim także mogąca pomieścić do 120 osób restauracja oraz sala konferencyjna na 40 osób. W pobliżu kompleksu pojawią się również dwa boiska piłkarskie.

  W celu zapewnienia odpowiedniej obsługi gości, w Aqua Zdroju wdrożone zostaną nowoczesne technologie, które usprawnią zarządzanie wszystkimi obiektami. Osoba korzystająca z obiektów Aqua Zdroju za pomocą opaski na rękę będzie miała naliczany jeden rachunek, który będzie sumowany na koniec pobytu. Implementacją tego rozwiązania zajmie się firma LSI Software.

  Inwestorem przedsięwzięcia jest miejska spółka Aqua-Zdrój. Koszt budowy obiektu to ok. 90 mln złotych. Kompleks jest w części realizowany ze środków unijnych.

   

  źródło: www.aqua-zdroj.pl