Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Inspiracje

Kremowa 7, 02-969 Warszawa
www.centruminspiracje.pl

Kontakt do obiektu

Robert Rogalski Manager ds. Sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 40 os.
bankiet 56 os.
nocleg 0 os.
Widok

Zaprasza na letnie szkolenia w sali z ogrodem

Data aktualności: 31-05-2013

 • Zaprasza na letnie szkolenia w sali z ogrodem - Centrum Inspiracje
  Obiekt konferencyjny pod Warszawą wprowadza do swojej oferty promocję, w ramach której przed, po a nawet podczas konferencji jej uczestnicy mogą spotkać i zintegrować się w ogrodzie.
   
   
   
   
   
   
    
  Jednym z atutów obiektu w Powsinie jest Inspiracja - sala z ogrodem - reprezentacyjna, największa i ulubiona sala szkoleniowa wielu firm, które dotychczas organizowały w niej szkolenia. Zaletą pomieszczenia są duże szklane drzwi z widokiem i bezpośrednim wyjściem na taras i ogród. Do sali przylega przeszklona oranżeria, gdzie uczestnicy spotykają się i rozmawiają przy kawie przed rozpoczęciem szkolenia.
   
  Jak informują przedstawiciele Centrum Inspiracje, przed organizowanym w ich obiekcie wydarzeniem może odbyć się również śniadanie na trawie. Z kolei obiad jest serwowany w ogrodzie lub na tarasie. Po szkoleniu możliwa jest integracja przy grillu. Istnieje również możliwość przeprowadzenia szkolenia w ogrodzie.
   
  Centrum Inspiracje w Powsinie składa się z sześciu sal szkoleniowych, w których mogą odbywać się warsztaty, konferencje i szkolenia. W obiekcie mogą być organizowane również eventy, pikniki firmowe i przyjęcia. W czasie przerw uczestnicy szkoleń moją zjeść lunch w jednej z sal cateringowych.
   
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Jeśli szkolenia we wrześniu - to tylko w Centrum Inspiracje!

  ROZDAJEMY TORBY PLAŻOWE! Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji. REZERWUJ SALE NA 2-DNIOWE SZKOLENIE! A wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymają oryginalne, kolorowe i praktyczne torby plażowe idealne na wakacyjne podróże po sezonie. *Promocja obowiązuje od 20.08.2013 r. i dotyczy rezerwacji...
 • Letnie szkolenia Centrum Inspiracje

  Tylko w Centrum Inspiracje! Podczas szkoleń oferujemy:śniadanie na trawie przed szkoleniem, obiad serwowany w ogrodzie lub na tarasie, integrację w formie grilla po szkoleniu, możliwość przeprowadzenia szkolenia w ogrodzie
 • Wiosenna promocja

  Oferta dla nowych klientów: Dokonując rezerwacji sali na dwa 2 – dniowe szkolenia w terminie 22.04 - 30.06. 2013 r. oferujemy zorganizowanie grilla o wartości 1500,00 zł netto ( dla max.15 osób). Oferta dla stałych klientów: Dla stałych klientów również przygotowaliśmy specjalną ofertę, ale...