Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Inspiracje

Kremowa 7, 02-969 Warszawa
www.centruminspiracje.pl

Kontakt do obiektu

Robert Rogalski Manager ds. Sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 40 os.
bankiet 56 os.
nocleg 0 os.
Widok

Centrum Inspiracje udoskonala sale konferencyjne

Data aktualności: 27-11-2013

 • Centrum Inspiracje udoskonala sale konferencyjne - Centrum Inspiracje
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów konferencji Centrum Inspiracje w Warszawie udoskonala wygląd swoich sal szkoleniowych. W ostatnim czasie Sala Kanapowa zyskała dodatkowe okno oraz wyjście do ogrodu.
   
  Do tej pory wyjście do ogrodu posiadała tylko Sala Inspiracja. Na chwilę obecną w obiekcie znajdują się już dwa pomieszczenia posiadające to udogodnienie. 
   
  Przyjazna sala szkoleniowa
   
  Znajdująca się na parterze budynku Sala Kanapowa od niedawna posiada dodatkowe okno, dzięki czemu podczas szkoleń ich uczestnicy mają możliwość pracy w bardziej komfortowych warunkach. Atutem pomieszczenia o powierzchni 35 mkw. jest możliwość bezpośredniego wyjścia do ogrodu, sali kawowej i jadalni. Sala mieści do 15 osób i nadaje się zarówno na szkolenia indywidualne jak i grupowe. Na jej wyposażenie składają się: ekran ścienny z czarną ramką zwiększającą kontrast obrazu, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Warto dodać, że sala posiada możliwość zaciemnienia, a na jej ścianach mogą być zawieszane materiały szkoleniowe.
   
  Idealne miejsce na szkolenia w Warszawie
   
  Znajdujące się w Wilanowie, 15 km od centrum Warszawy, Centrum inspiracje oddaje do dyspozycji meeting plannerów 6 kameralnych sal szkoleniowych, w których mogą być organizowane szkolenia, spotkania i konferencje. Wszystkie znajdujące się w pomieszczeniach meble mogą być ustawiane dowolnie, w zależności od upodobań klienta. Atutem obiektu jest ogród, w którym mogą odbywać się przerwy kawowe. Centrum posiada bezpłatny parking.
   
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Jeśli szkolenia we wrześniu - to tylko w Centrum Inspiracje!

  ROZDAJEMY TORBY PLAŻOWE! Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji. REZERWUJ SALE NA 2-DNIOWE SZKOLENIE! A wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymają oryginalne, kolorowe i praktyczne torby plażowe idealne na wakacyjne podróże po sezonie. *Promocja obowiązuje od 20.08.2013 r. i dotyczy rezerwacji...
 • Letnie szkolenia Centrum Inspiracje

  Tylko w Centrum Inspiracje! Podczas szkoleń oferujemy:śniadanie na trawie przed szkoleniem, obiad serwowany w ogrodzie lub na tarasie, integrację w formie grilla po szkoleniu, możliwość przeprowadzenia szkolenia w ogrodzie
 • Wiosenna promocja

  Oferta dla nowych klientów: Dokonując rezerwacji sali na dwa 2 – dniowe szkolenia w terminie 22.04 - 30.06. 2013 r. oferujemy zorganizowanie grilla o wartości 1500,00 zł netto ( dla max.15 osób). Oferta dla stałych klientów: Dla stałych klientów również przygotowaliśmy specjalną ofertę, ale...