Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Inspiracje

Kremowa 7, 02-969 Warszawa
www.centruminspiracje.pl

Kontakt do obiektu

Robert Rogalski Manager ds. Sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 40 os.
bankiet 56 os.
nocleg 0 os.
Widok

Konferencje na szóstkę, czyli dwie nowe sale w Centrum Inspiracje

Data aktualności: 13-04-2015

 • Konferencje na szóstkę, czyli dwie nowe sale w Centrum Inspiracje - Centrum Inspiracje

  Ośrodek szkoleniowy Centrum Inspiracje to miejsce perfekcyjnie przygotowane do organizacji szkoleń, konferencji, coachingów oraz spotkań biznesowych. Oferuje 6 różnorodnych sal konferencyjnych w cichej i uroczej okolicy na warszawskim Wilanowie.

  Organizacja konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego i dopięcie naszego eventu na ostatni guzik to zadanie stworzone dla Centrum Inspiracje. To ośrodek szkoleniowy zlokalizowany na warszawskim Wilanowie. Mimo bliskości centrum miasta, położony w spokojnej i malowniczej okolicy. Centrum oferuje nie tylko sale konferencyjne i szkoleniowe, ale również catering z ciastami własnego wypieku, ogród oraz parking.

   

  Konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w Warszawie


  Centrum szkoleniowe Inspiracja dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi. Dwie z nich to nowości w ofercie Centrum. Inspiracja to największa i reprezentacyjna sala tego obiektu. Pomieści jednocześnie 40 osób w ustawieniu teatralnym. Jej charakterystyczną cechą są duże przeszklone drzwi, które prowadzą na taras i ogród. Przy sali znajduje się oranżeria, która świetnie sprawdza się na przerwy kawowe podczas szkoleń.

  Sala Odkrycie to nowe pomieszczenie konferencyjne oferowane przez Centrum Inspiracje. To tzw. sala z balkonem, a przy okazji widokiem na ogród. Pomieszczenie pomieści jednocześnie 35 osób w ustawieniu teatralnym.

  Centrum Inspiracje Warszawa sale konferencyjne

  Kolejną salą pod względem wielkości jest sala Kanapowa. Mierzy 35 mkw., a to, co ją wyróżnia spośród reszty to wyposażenie w wygodne kanapy, które dają komfort i przytulny domowy klimat. Najwygodniej pracuje się w niej z grupą 15-osobową.

  Drugą nowością w ofercie Centrum Inspiracje jest sala Kreatywność. Sąsiaduje ona z 25-metrowym foyer oraz łazienką. Dedykowana jest przede wszystkim szkoleniom w niewielkich grupach od 6 do 10 osób. Podobna do Sali Kreatywność, jest sala Natchnienie. Jej powierzchnia, pojemność,  położenie oraz przeznaczenie są takie same.

  Ostatnią z oferowanych sal jest sala Czekoladowa mieszcząca się na kondygnacji podziemnej. Jej powierzchnia to 25 mkw. Obok znajduje się sala bufetowa, jadalnia oraz łazienka. Najczęściej wykorzystywana jest na indywidualne spotkania firmowe oraz coachingi. Uczestnicy spotkań organizowanych w sali Czekoladowej doceniają możliwość parzenia wielosmakowej kawy z profesjonalnego ekspresu.

  Prawie każda z sal wyposażona jest w pełni w nowoczesny sprzęt audiowizualny (ekrany ścienne, flipcharty, projektory multimedialne, telewizory, nagłośnienie) oraz system zaciemniania. We wszystkich pomieszczeniach jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Co więcej, w cenie wynajmu którejkolwiek z sal jest parking do 20 aut.

  Centrum Inspiracje to miejsce, gdzie każdy, kto organizuje nieduży event znajdzie coś dla siebie. Gwarantuje to różnorodność sal i elastyczność obsługi ośrodka, która zawsze dopasowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Jeśli szkolenia we wrześniu - to tylko w Centrum Inspiracje!

  ROZDAJEMY TORBY PLAŻOWE! Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji. REZERWUJ SALE NA 2-DNIOWE SZKOLENIE! A wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymają oryginalne, kolorowe i praktyczne torby plażowe idealne na wakacyjne podróże po sezonie. *Promocja obowiązuje od 20.08.2013 r. i dotyczy rezerwacji...
 • Letnie szkolenia Centrum Inspiracje

  Tylko w Centrum Inspiracje! Podczas szkoleń oferujemy:śniadanie na trawie przed szkoleniem, obiad serwowany w ogrodzie lub na tarasie, integrację w formie grilla po szkoleniu, możliwość przeprowadzenia szkolenia w ogrodzie
 • Wiosenna promocja

  Oferta dla nowych klientów: Dokonując rezerwacji sali na dwa 2 – dniowe szkolenia w terminie 22.04 - 30.06. 2013 r. oferujemy zorganizowanie grilla o wartości 1500,00 zł netto ( dla max.15 osób). Oferta dla stałych klientów: Dla stałych klientów również przygotowaliśmy specjalną ofertę, ale...