Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Postępu 17A, 02-676 Warszawa
www.adgarconference.pl

Kontakt do obiektu

Monika Kaczmarczyk Sales Director (22) ...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 180 os.
nocleg 0 os.
Widok

Zaprasza do ekologicznych zmagań w ramach akcji „Green Your Mind”

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zaprasza do ekologicznych zmagań w ramach akcji „Green Your Mind” - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

  Od 6 listopada 2012 r. firma Adgar Postępu, właściciel kompleksu biurowego na warszawskim Mokotowie, organizuje konkurs dla pracowników kompleksu. Zabawa ma na celu zachęcenie 3 tys. osób zatrudnionych w budynkach Adgar Plaza A, Adgar Plaza B oraz Adgar Business Centre do poszukiwania ekologicznych rozwiązań w ich codziennej pracy.

   

   

   

   

   


  - Wpadliśmy na pomysł organizacji konkursu w związku ze staraniami o certyfikat LEED. Podczas tego procesu będziemy współpracowali z najemcami i ich pracownikami, którzy mogą m.in. wprowadzić zasady dokonywania odpowiedzialnych zakupów, wybierać bardziej ekologiczne produkty i rozwiązania. Pomyśleliśmy, że warto zachęcać wszystkich pracujących w naszym kompleksie do kształtowania zachowań przyjaznych środowisku
  w miejscu pracy i nie tylko. Mam nadzieję, że taka forma inspiracji do zielonych rozwiązań przypadnie wszystkim do gustu. Opracowując formułę konkursu zdecydowaliśmy, że będziemy premiować pomysłowość i poczucie humoru. Zależy nam na budowaniu w naszym kompleksie przyjaznych warunków pracy, a konkurs «Green Your Mind» będzie dodatkowo okazją do bliższego poznania się pracowników różnych firm” – powiedział Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

  Rozstrzygnięcie pierwszej edycji konkursu "Green Your Mind" nastąpi w połowie grudnia 2012 r.. Aby wziąć udział w rywalizacji, osoby zatrudnione w biurowcach należących do kompleksu Adgar powinny „polubić” stronę kompleksu na portalu Facebook, a następnie zrealizować zadanie konkursowe. Pierwsze polega na wykonaniu i opublikowaniu na profilu kompleksu „zielonego zdjęcia”, które będzie przedstawiało rozwiązania lub zachowania przyjazne dla środowiska. Zwycięzcy, czyli osoby, przy których pracach najwięcej osób kliknie przycisk „lubię to”, otrzymają nagrody, takie jak Apple iPad 4, czytnik Amazon Kindle oraz smartfon Samsung Galaxy S3.

  Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11,6 tys. mkw. oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 tys. mkw. Wszystkie trzy budynki tworzą kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 tys, mkw. Najemncy mogą korzystać z w pełni wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi).

  Zmagania pracowników Adgar Plaza można śledzić na profilu kompleksu na Facebooku, pod adresem www.facebook.com/KompleksAdgar

  źródło: www.adgarplaza.pl

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: