Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sangate Hotel Airport

17 Stycznia 32, 02-148 Warszawa
www.gromada.pl/hotel-warszawa-lotnisko

Kontakt do obiektu

Marta Juchniewicz specjalista ds. marketingu i przetargów +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 2500 os.
bankiet 1000 os.
nocleg 662 os.
Widok

Zmiany w zarządzie OST Gromada

Data aktualności: 26-11-2014

  • Zmiany w zarządzie OST Gromada - Sangate Hotel Airport

    W nowym składzie zarządu prezesem został Krzysztof Moczulski, który wcześniej zasiadał w radzie nadzorczej. Wiceprezesami zostali Tadeusz Kierzek i Romuald Tomaszewski.

    Posiedzenie rady nadzorczej OST Gromada odbyło się 30 września br. W jego trakcie zadecydowano o odwołaniu ze stanowiska prezesa Jana Błońskiego oraz przyjęto rezygnację Kazimierza Janika z funkcji wiceprezesa. Nowymi członkami zarządu są Krzysztof Moczulski – prezes, Tadeusz Kierzek i Romuald Tomaszewski – wiceprezesi.
     

    Działalność hotelarska i turystyczna Gromady ma już ponad 75 lat i dotyczy nie tylko naszego kraju, ale i zagranicy. Obecnie Gromada dysponuje: 11 hotelami, a wśród nich warszawskim Centrum Kongresowym położonym w centrum miasta mierzącym ponad 7 000 mkw., z dziewiętnastoma salami konferencyjnymi z czego największa daje możliwość organizacji konferencji dla 2500 osób, trzema ośrodkami wypoczynkowymi, dziewięcioma własnymi regionalnymi biurami turystycznymi własnych i sześcioma biurami licencyjnymi oraz około 400 biurami agencyjnymi.