Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Zielna

Zielna 37, 00-108 Warszawa
http://www.centrumzielna.pl/

Kontakt do obiektu

Marcin Szota zarządzający (22) ...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 200 os.
bankiet 160 os.
nocleg 0 os.
Widok

Nowe sale szkoleniowe w centrum konferencyjnym w Warszawie

Data aktualności: 30-01-2013

 • Nowe sale szkoleniowe w centrum konferencyjnym w Warszawie - Centrum Zielna

  W styczniu 2013 r. znajdujące się przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej centrum konferencyjne oddało do użytku nowe pomieszczenia, w których mogą odbywać się szkolenia i warsztaty.

   

   

   

   

   

   


  Sześć sal, w których można szkolić od kilku do trzydziestu osób, mieści się w zabytkowej części kompleksu Centrum Zielna. Wszystkie sale są widne, klimatyzowane, posiadają dostępem do bezprzewodowego internetu oraz są wyposażone w projektor, ekran i flipchart. Na życzenie pomieszczenia mogą zostać nagłośnione lub uzupełnione dodatkowym sprzętem. W holu, stanowiacym centralny punkt kondygnacji sal szkoleniowych, serwowane są poczęstunki.

  Na Centrum Konferencyjne Zielna składa się obecnie pięć sal konferencyjnych o powierzchni od 20 do 250 mkw. oraz sześć sal szkoleniowych o powierzchni od 16 do 50 mkw. Każda z sal konferencyjnych, zależnie od potrzeb, może być dowolnie zaaranżowana jako sale szkoleniowe, sale seminaryjne czy warsztatowe. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w nagłosnienie, system tłumaczenia symultanicznego, system dyskusyjny, system prezentacji obrazu, dostęp do sieci interenetowej dla uczestników spotkania oraz inny sprzet i urządzenia ułatwiające efektywne prowadzenie konferencji, szkoleń czy seminariów. Wszystkie sale sa klimatyzowane i widne z możliwością zaciemnienia.

  źródło: www.centrumzielna.pl