Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ComfortBiznes Pruszków

Boleslawa Prusa 1, 05-800 Pruszków
www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Kontakt do obiektu

Magdalena Ważny Kierownik ds kluczowych klientów 22 73...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 80 os.
bankiet 35 os.
nocleg 120 os.
Widok

Zakończył się proces adaptacyjny trzygwiazdkowego hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zakończył się proces adaptacyjny trzygwiazdkowego hotelu - ComfortBiznes Pruszków

  Obiekt kieruje swoją ofertę do ludzi biznesu, grup zorganizowanych oraz organizatorów konferencji zainteresowanych wynajmem sal konferencyjnych.

  Znajdujący się w pobliżu kompleksu sportowego „Znicz” i Parku Potulickich hotel ComfortBiznes Pruszków dysponuje obecnie 68 pokojami, restauracją specjalizującą się w daniach kuchni polskiej oraz zapleczem konferencyjnym. Składają się na nie cztery sale konferencyjne: Sala Londyn (mieszcząca 130 osób w ustawieniu teatralnym, 60 w ustawieniu bankietowym i 80 w ustawieniu szkolnym), Sala Bruksela (mieszcząca analogicznie: 80, 40 i 40 osób), Sala Oslo (50, 20 i 20 osób) i Sala Monako (15, 10 i 10 osób). W pomieszczeniach organizować można konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne dla przedstawicieli dowolnej branży.

  Dzięki adaptacji hotelu na obiekt o profilu ściśle biznesowym ComfortBiznes Pruszków przekształcił się w placówkę posiadającą atrakcyjne zaplecze rekreacyjne i dysponujące  wieloma usługami konferencyjnymi. W hotelowej restauracji pojawił się kącik dla dzieci, a na zewnątrz - plac zabaw. Ponadto w obiekcie zaaranżowano pokoje dla kobiet, oferujące przegląd najnowszych magazynów lifestylowych, próbki kosmetyków oraz przedmioty codziennego użytku.

  źródło: www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Oferty specjalne

 • ComfortBiznes Pruszków zaprasza do organizacji konferencji i szkoleń

  Szanowni Państwo, Chcielibyśmy zachęcić Państwa do odwiedzenia ComfortBiznes w Pruszkowie. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZ HOTEL? -Łącznie 130 MIEJSC NOCLEGOWYCH -DOGODNA LOKALIZACJA -5 KLIMATYZOWANYCH SAL KONFERENCYJNYCH oraz 2 APARTAMENTY BIZNESOWE -RESTAURACJA -DUŻY, MONITOROWANY PARKING CO...