Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ComfortBiznes Pruszków

Boleslawa Prusa 1, 05-800 Pruszków
www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Kontakt do obiektu

Magdalena Ważny Kierownik ds kluczowych klientów 22 73...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 80 os.
bankiet 35 os.
nocleg 120 os.
Widok

Udogodnienia dla pań

Data aktualności: 22-11-2012

 • Udogodnienia dla pań - ComfortBiznes Pruszków

  W lipcu 2012 r, pruszkowski hotel wzbogacił swoją ofertę o specjalną linię usług dedykowaną płci pięknej. Część hotelowych pokoi zyskała dodatkowe wyposażenie oraz udogodnienia, które powinny zyskać uznanie w oczach przede wszystkim pań.


   

   

   

   

   


  Wraz z nastaniem sezonu urlopowego uwaga hotelarzy została zwrócona na te punkty w ofercie, które umożliwiają odróżnienie się od konkurencji. W pokojach hotelu ComfortBiznes Pruszków pojawiły się dodatkowe sprzęty, m.in. czajniki, zastawa i wybór herbat oraz kąciki z prasą kobiecą. Recepcja jest przygotowana do pośrednictwa w zamawianiu usług fryzjerskich, kosmetycznych, organizacji prania odzieży oraz jej zakupu.

  W akcję został zaangażowany cały personel hotelu po to, by kobiety spędzające czas w obiekcie poczuły się docenionymi i wyjątkowymi gośćmi. Cena za nocleg pozostała bez zmian. - Jeśli Panie po pobycie u nas będą miały świadomość tego, że jesteśmy otwarci na ich potrzeby i że jesteśmy do ich pełnej dyspozycji, z pewnością wspomną kiedyś naszą gościnność. Dopiero wtedy, gdy z tego powodu wrócą do ComfortBiznes Pruszków, uznamy akcję za sukces i ocenimy efekty włożonej pracy - tłumaczy Mariusz Kuch, manager hotelu.

  ComfortBiznes Pruszków to trzygwiazdkowy hotel znajdujący się w pobliżu kompleksu sportowego „Znicz” i Parku Potulickich w Pruszkowie. Obiekt dysponuje 68 pokojami, restauracją i zapleczem konferencyjnym. Cztery sale konferencyjne, które znajdują się na terenie hotelu są w stanie pomieścić do 150 osób. W obiekcie mogą być organizowane konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne dla przedstawicieli dowolnych branż. Dodatkowych informacji na temat oferty hotelu ComfortBiznes Pruszków udziela recepcja obiektu - tel. 22 739 27 00, e-mail: recepcja@pruszkow.comfortbiznes.pl.

  źródło: www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Oferty specjalne

 • ComfortBiznes Pruszków zaprasza do organizacji konferencji i szkoleń

  Szanowni Państwo, Chcielibyśmy zachęcić Państwa do odwiedzenia ComfortBiznes w Pruszkowie. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZ HOTEL? -Łącznie 130 MIEJSC NOCLEGOWYCH -DOGODNA LOKALIZACJA -5 KLIMATYZOWANYCH SAL KONFERENCYJNYCH oraz 2 APARTAMENTY BIZNESOWE -RESTAURACJA -DUŻY, MONITOROWANY PARKING CO...