Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ComfortBiznes Pruszków

Boleslawa Prusa 1, 05-800 Pruszków
www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Kontakt do obiektu

Magdalena Ważny Kierownik ds kluczowych klientów 22 73...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 80 os.
bankiet 35 os.
nocleg 120 os.
Widok

Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą zaprasza

Data aktualności: 12-11-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą zaprasza - ComfortBiznes Pruszków
  Znajdujący się na trasie Grodzisk Mazowiecki – Warszawa, tuż przy zjeździe z autostrady A2 i zaledwie 14 km od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina Hotel ComfortBiznes Pruszków to zarówno miejsce idealne zarówno na organizację konferencji, jak również świetny przystanek dla ludzi biznesu planujących kolejny dzień w podróży.
   
  Działający od 2011 roku Hotel ComfortBiznes Pruszków posiada 4 klimatyzowane sale konferencyjne o metrażu od 19 do 180 mkw. Pomieszczenia znajdują się na parterze budynku, posiadają dostęp do światła dziennego i mają możliwość zaciemnienia. Na ich wyposażenie składają się: ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz stałe łącze internetowe udostępniane na życzenie. Sale konferencyjne w połączeniu z holem, częścią barową i salą restauracyjną umożliwiają organizację takich przedsięwzięć jak targi czy wystawy, a obszerny parking umożliwia ekspozycję samochodu lub organizację wszelkiego rodzaju eventów. Ponadto goście obiektu mają do dyspozycji zaplecze biurowe na recepcji z drukarką, skanerem, faksem i kserokopiarką.
   
  Na bankiety i imprezy
   
  Hotel ComfortBiznes Pruszków posiada 128 miejsc noclegowych w 64 dwuosobowych pokojach (w tym 2 przystosowanych do potrzeb osób niepelnosprawnych) oraz 2 apartamentach idealnych do organizacji spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych czy przyjęć okolicznościowych. W restauracji i salach bankietowych hotelu mogą odbywać się imprezy integracyjne i okolicznościowe. W pomieszczeniach istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia z udziałem od 10 do 100 osób. Obsługa obiektu służy fachową pomocą i doradztwem na każdym etapie przygotowań do imprezy począwszy od ustalenia menu, a skończywszy na oprawie muzycznej i wizualnej.
   
  Dodatkowe udogodnienia dla gości Hotelu ComfortBiznes Pruszków to biblioteczka z kącikiem prasowym, kącik dla dzieci, konsola do gier X–box 360 Kinect, kącik internetowy, stół do piłkarzyków, stół do tenisa, bilard, darty oraz strzelnica.
   

   

Oferty specjalne

 • ComfortBiznes Pruszków zaprasza do organizacji konferencji i szkoleń

  Szanowni Państwo, Chcielibyśmy zachęcić Państwa do odwiedzenia ComfortBiznes w Pruszkowie. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZ HOTEL? -Łącznie 130 MIEJSC NOCLEGOWYCH -DOGODNA LOKALIZACJA -5 KLIMATYZOWANYCH SAL KONFERENCYJNYCH oraz 2 APARTAMENTY BIZNESOWE -RESTAURACJA -DUŻY, MONITOROWANY PARKING CO...