Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
www.warszawacourtyard.pl

Kontakt do obiektu

Marta Kucharska Catering Manager +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 450 os.
bankiet 250 os.
nocleg 357 os.
Widok

Port-Hotel jako Chopin Airport Development poszerza strategię

Data aktualności: 27-08-2015

  • Port-Hotel jako Chopin Airport Development poszerza strategię - Courtyard by Marriott Warsaw Airport

    Port-Hotel od 13 sierpnia br. funkcjonuje jako Chopin Airport Development. Zwiastuje to również zmiany w strategii rozwoju spółki.

     

    Spółka Chopin Airport Development jest członkiem Grupy PPL. Prowadzi hotele z zapleczem noclegowym, konferencyjnym i rekreacyjnym znajdujące się w okolicach lotnisk. Po zmianie nazwy i poszerzeniu strategii spółka będzie ponadto wynajmować w hotelach powierzchnie biurowe.

    Chopin Airport Development jest właścicielem i zarządza hotelami: Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina w Warszawie, Hampton by Hilton Warsaw Airport również w Warszawie oraz Hampton by Hilton Gdańsk Airport w Gdańsku. Co więcej, spółka jest współinwestorem i będzie dzierżawcą hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina, który pozostaje w budowie. Niedawno spółka przejęła od PPL trzygwiazdkowy, zlokalizowany na Półwyspie Helskim, hotel Jurata. Trwają również przygotowania do budowy hotelu na terenie Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Oferty specjalne