Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Crown Piast Hotel & Park

Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków
www.hotelpiast.pl

Kontakt do obiektu

Monika Sendler 12 68...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 350 os.
bankiet 300 os.
nocleg 398 os.
Widok

Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyska nowy gabinet kosmetyczny

Data aktualności: 19-03-2013

 • Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyska nowy gabinet kosmetyczny - Crown Piast Hotel & Park

  Już od 5 kwietnia 2013 r. goście uczestnicy konferencji odbywających się w krakowskim hotelu będą mieli możliwość skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej i szerokiej gamy rytuałów piękna na twarz i całe ciało.

   

   

   

   

   


  W nowootwartym gabinecie NewU Beauty&SPA lekarze i kosmetyczki udzielą profesjonalnych porad z zakresu dermatologii i codziennej pielęgnacji skóry. Na gości Crown Piast Hotel & Park czekają też innowacyjne kosmetyki marki Nanolaboratory Nantes, opartych na nanotechnologii cząsteczek wody. Dbając o pełen komfort osób korzystających z oferty gabinetu NewU Beauty&SPA, przygotowano cały szereg pakietów kosmetycznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb nie tylko Pań, ale także Ppnów. W gabinecie obok rytuałów nawilżajacych, relaksacyjnych i odświeżających będzie można skorzystać z dobrodziejstw medycyny estatycznej, masaży, a także całej gamy profesjonalnych zabiegów.

  Eksperci z NewU Beauty&SPA po analizie potrzeb i zbadaniu specyfiki gabinetów zlokalizowanych w hotelach, zadbali o to, aby czas trwania rytuałów był zróznicowany. Goście mają więc wybór pomiędzy czterdziestominutowymi zabiegami ekspresowymi, w szybkim tempie poprawiającymi wygląd i nastrój, a tymi dających uczucie pełnego, głębokiego relaksu, na które warto zarezerwować nawet 3 godziny.

  - Więcej niż hotel... to główne motto naszego obiektu. Mając je na uwadze wraz z NewU Beauty Clinic stworzyliśmy miejsce niezwykłe - podkreśla Aneta Konopczyńska, Dyrektor Crown Piast Hotel & Park. Sprawia nam niezmierną radość fakt, że nasi goście obok odpoczynku i relaksu podczas noclegu w naszym hotelu, mają już od dzisiaj okazję zadbania o siebie. Osoby nocujące w naszym hotelu są zazwyczaj bardzo zapracowane, tak więc istotne jest, aby w trakcie swojej podróży miały zapewniony pełen komfort.

  Zdaniem Rafała Mareckiego z NewU Beauty&SPA, Crown Piast Hotel & Park ma duży potencjał dla tego typu działalności, a ogród otaczający hotel idealnie wpasowuje się w specyfikę SPA. Oferta gabinetu NewU Beauty Clinic obok zabiegów medycyny estetycznej, to także szereg pakietów funkcjonalnych, skierowanych zarówno do osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Ważną rolę odegra zróżnicowanie propozycji dla osób odwiedzających gabinet; zabiegi z zakresu ajuwerdy, masaże kamieniami czy świece kosmetyczne.

  Pięciogwiazdkowy Crown Piast Hotel & Park corocznie organizuje i obsługuje dziesiątki międzynarodowych i krajowych konferencji, szkoleń, sympozjów naukowych, a także imprez okolicznościowych o zróżnicowanym charakterze Jest to możliwe dzięki dogodnym warunkom przestrzennym pozwalającym na organizację imprez zarówno w hotelu, jak i na terenie rozległego ogrodu. Do dyspozycji organizatorów spotkań obiekt odaje 9 sal wielofunkcyjnych o łącznej powierzchni ok. 1 tys, mkw., od kameralnych dla 10 osób po reprezentacyjne dla 500 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, oświetlone naturalnym światłem, z możliwością pełnego zaciemnienia. Mogą być łączone i wykorzystywane w dowolnym układzie, z dowolną konfiguracją ustawienia krzeseł. Obsługa obiektu dba o techniczne wyposażenie i służy pomocą w zorganizowaniu dodatkowego specjalistycznego sprzętu konferencyjnego. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń pozostaje również Centrum Biznesu wyposażone w kompletny sprzęt biurowy oraz bezpośredni dostęp do internetu. Dopełnieniem szerokiej gamy oferowanych przez hotel usług jest możliwość organizacji przerw kawowych na tarasie, przyjęć firmowych w ogrodzie przy grillu czy też w karczmie regionalnej oraz różnego rodzaju imprez eventowych na wolnym powietrzu lub pod zadaszeniem obszernego namiotu, mogącego pomieścić nawet 300 osób. Ponadto Crown Piast Hotel & Park posiada 179 pokoi i apartamentów, a hotelowa Restauracja Anturium specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej.

  Galeria

  • Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyska nowy gabinet kosmetyczny - Crown Piast Hotel & Park
  • Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyska nowy gabinet kosmetyczny - Crown Piast Hotel & Park
  • Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyska nowy gabinet kosmetyczny - Crown Piast Hotel & Park
  • Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyska nowy gabinet kosmetyczny - Crown Piast Hotel & Park
  • Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyska nowy gabinet kosmetyczny - Crown Piast Hotel & Park