Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail .

Hotel DeSilva Premium Poznań

Piekary 5, 61-823 Poznań
www.desilva.pl/poznan

Kontakt do obiektu

Bożena Warkocka Specjalista ds. sprzedaży +48 6...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 150 os.
bankiet 54 os.
nocleg 138 os.
Widok

Sale konferencyjne DeSilva Premium w Poznaniu już wkrótce gotowe na szkolenia

Data aktualności: 17-03-2015

 • Sale konferencyjne DeSilva Premium w Poznaniu już wkrótce gotowe na szkolenia - Hotel DeSilva Premium Poznań

  Trwają ostatnie prace wykończeniowe w poznańskim DeSilva Premium – otwarcie nowego obiektu konferencyjnego planowane jest na drugi kwartał 2015 roku.

   

  Powstający na zbiegu ulic Piekary i św. Marcin w stolicy Wielkopolski, obiekt ma dysponować 60 komfortowymi pokojami w czterogwiazdkowym standardzie. Hotel ma także oddać do użytku restaurację wraz z lobby barem, a także strefę wellness & spa. Poznański DeSilva Premium będzie siódmym działającym na terenie Polski obiektem sieci i drugim w podwyższonej kategorii.

   

  Nowe sale konferencyjne w Poznaniu

   

  Docelowo w hotelu mają znaleźć się 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 310 mkw. – wszystkie klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny w postaci rzutników i ekranów, flipcharty oraz bezprzewodowy Internet. Uczestnicy konferencji i spotkań biznesowych będą mogli również skorzystać z barku kawowego i poczęstunku.

Oferty specjalne

 • Wielkanoc z Hotelem DeSilva Premium Poznań

  Szanowni Państwo,   Wielkanoc tuż, tuż… Przed nami czas planowania uroczystych Śniadań Wielkanocnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu z nas przygotowaliśmy menu Śniadania Wielkanocnego, które możemy dowieźć Państwu do domu lub biura w Poznaniu albo zaserwować w naszej...