Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Kontakt do obiektu

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1200 os.
bankiet 780 os.
nocleg 400 os.
Widok

Łódzki kompleks hotelowo-konferencyjny uznany za „Budowę Roku 2013”

Data aktualności: 20-06-2014

 • Łódzki kompleks hotelowo-konferencyjny uznany za „Budowę Roku 2013” - DoubleTree by Hilton Łódź
  Budynek przy ul. Łąkowej w Łodzi, w którego skład wchodzą hotel DoubleTree by Hilton, biurowiec MediaHUB oraz Kino 3D Wytwórnia otrzymał nagrodę I stopnia podczas 24. edycji konkursu „Budowa Roku 2013”, organizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

  Celem konkursu jest nagrodzenie obiektów budowlanych, które w roku poprzedzającym osiągnęły wyróżniające się wyniki realizacyjne. O przyznaniu nagrody łódzkiemu obiektowi zadecydował Sąd Komitetu Organizacyjnego Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Pod uwagę brane były takie kryteria jak jakość robót, organizacja budowy, czas realizacji, rozwiązania techniczno-technologiczne procesu budowy czy koszty realizacji obiektu budowlanego. 
   
  - Wielką zaletą tego budynku jest to, że ma on pomysł architektoniczno-literacki, jako że przenosi historię miejsca, w którym powstał. Historię, która była bardzo specyficzna - to tutaj mieściła się słynna łódzka Wytwórnia Filmów Fabularnych - przyznaje Ewa Kuryłowicz z firmy Kuryłowicz & Associates, która odpowiadała za pojekt architektoniczny obiektu. - To, że nasz hotel jest zauważany i nagradzany, oczywiście pomaga - mówi Sławomir Nowak, dyrektor hotelu DoubleTree by Hilton. - Dla nas najważniejsze jest to, że doskonałą realizację dostrzegają jego goście - dodaje.
   
  Konferencje w filmowym klimacie Łodzi

  W hotelu DoubleTree by Hilton Łódź znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne, na ktore składa się osiem sal konferencyjnych, sala balowa oraz boardroom. Razem z przylegającymi halami kongresowymi i Kinem 3D Wytwórnia hotel tworzy przestrzeń konferencyjno-wystawienniczą o łącznej powierzchni 4,5 tys. mkw. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 200 pokoi, w tym apartament prezydencki o powierzchni 110 mkw., 10 apartamentów, 27 pokoi deluxe, 78 pokoi typu twin oraz 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Działająca w hotelu Restauracja Four Colors serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a Golden Bar oferuje szeroki wybór alkoholi z całego świata.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: