Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Eva Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie, 20 km od Warszawy

Sienkiewicza 2, 05-510 Konstancin-Jeziorna
http://evapark.pl/

Kontakt do obiektu

Monika Okrój Menadżer ds. sprzedaży i marketingu 667 7...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 90 os.
bankiet 56 os.
nocleg 54 os.
Widok

Sale konferencyjne w Eva Park Life & Spa pod Warszawą jeszcze w 2015 r.

Data aktualności: 11-09-2015

  • Sale konferencyjne w Eva Park Life & Spa pod Warszawą jeszcze w 2015 r. - Eva Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie, 20 km od Warszawy

    Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie nowoczesnego centrum spa z zapleczem konferencyjnym i pokojami w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą.


    Konstancińskie Centrum Hydroterapii, bo tak inaczej nazywany jest Eva Park Life & Spa, znajduje się w centrum Parku Zdrojowego w bezpośrednim sąsiedztwie tężni w cichej i malowniczej miejscowości Konstancin-Jeziorna niedaleko Warszawy.

    Centrum zaoferuje swoim gościom 54 miejsca noclegowe w 27 pokojach, dwie sale konferencyjne oraz salę śniadaniowo-konferencyjną, które łącznie pomieszczą około 120 osób, a przede wszystkim nowoczesne centrum spa i odnowy biologicznej z jacuzzi i basenem z wodą solankową. Budynek Eva Park będzie miał jedno piętro i użytkowe poddasze.

    Standaryzacja hotelu planowana jest na cztery gwiazdki. Otwarcie Eva Park Life & Spa zapowiadane jest na grudzień 2015 roku.