Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gołębiewski w Karpaczu

Karkonowska 14, 58-540 Karpacz
www.golebiewski.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1800 os.
bankiet 1000 os.
nocleg 2500 os.
Widok

Konferencje w górach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w górach - Gołębiewski w Karpaczu

  Profesjonalne Centrum Kongresowe na wysokości około 800 m n.p.m. oferuje Hotel Gołębiewski Karpacz, którego powstanie wywołało wiele kontrowersji.

   

   

   

   

   

   

   

  Na chwilę obecną nowy czterogwiazdkowiec nie zaprezentował się jeszcze gościom w całej swojej okazałości jednak już teraz widać potencjał hotelu.

  W nowym obiekcie znajduje się 28 sal konferencyjnych o powierzchni od 66 do 419 m.kw oraz 2 sale kongresowe zajmujące kolejno 1470 i 1865 m.kw. W hotelu możliwa jest organizacja kongresów z udziałem setek osób, konferencji szkoleń i różnego rodzaju spotkań biznesowych. Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny w tym m.in. ekran, flipchart, mikrofony a także scenę i mównicę. Sale posiadają również klimatyzację oraz profesjonalny system nagłośnieniowy.

  Docelowo w hotelu znaleźć mają się 902 pokoje, w tym pokoje jedno-, dwuosobowe oraz apartamanety i pokoje typu Studio. Wszystkie pokoje wyposażone zostaną w m.in. w Internet, TV oraz sejf.

  Głód zaspokoić można w jednej z hotelowych restauracji. W obiekcie znajdują się trzy miejsca, gdzie można dobrze zjeść: Restauracja Czerwona, Restauracja Zielona oraz Restauracja Staropolska, z których każda proponuje inny klimat i inny zestaw dań.

  Obiekt posiada również bogatą ofertę atrakcji na spędzenie czasu wolnego. Goście korzystać mogą z takich udogodnień jak Park Wodny Tropikalna, Kręgielnia, Salon Gier a także Klub Nocny.

  Hotel Gołębiewski Karpacz
  znajduje się u podnóża Śnieżki. Z hotelowych pokoi roztacza się malowniczy widok na panoramę gór.  źródło: www.golebiewski.pl