Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gołębiewski w Karpaczu

Karkonowska 14, 58-540 Karpacz
www.golebiewski.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1800 os.
bankiet 1000 os.
nocleg 2500 os.
Widok

Pierwszy etap 69. Tour de Pologne będzie zawierał nazwę hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pierwszy etap 69. Tour de Pologne będzie zawierał nazwę hotelu - Gołębiewski w Karpaczu

  Rozpoczynający wyścig odcinek oficjalnie będzie nosił nazwę "Gołębiewski Karpacz - Jelenia Góra".
   

   

   

   

   

   

   

   

  Jak informuje w rozmowie z portalem Onet.pl Damian Stachura, dyrektor hotelu Gołębiewski w Karpaczu, to właśnie zarządzany przez niego obiekt 10 lipca 2012 roku stanie się bazą „startową” dla wszystkich uczestników wyścigu. - W Karpaczu Tour gościł wielokrotnie, my jesteśmy gospodarzem takiego wydarzenia pierwszy raz. Ponieważ u nas będzie rozpoczęcie to oczywiste, że cieszymy się z tego powodu, gdyż w pamięci miasta rozpoczynające rywalizację jak i kończące zawody zawsze są jakoś mile wspominane - powiedział Stachura. Jak zapowiedział dyrektor obiektu, kolarski wyścig będzie pierwszym, lecz z pewnością nie ostatnim wydarzeniem mającym wpływ na popularność hotelu.- Chciałbym aby ta impreza sportowa, która będzie relacjonowana do kilkudziesięciu krajów Europy, pomogła w promocji Polski, Dolnego Śląska, Karpacza i naszego hotelu - dodał.

  Hotel Gołębiewski w Karpaczu jest największym hotelem w Polsce. W obiekcie mieści się 895 pokoi i apartamentów oraz 32 sale konferencyjne. Hotel posiada rozwiniętą bazę wypoczynkową, na którą składają się baseny o zróżnicowanej wielkości, jacuzzi, sauny suche oraz parowa, siłownia, a także klub gier zręcznościowych i kręgielnia. Obiekt posiada parking na 380 samochodów.

     źródło: sport.onet.pl