Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Q Hotel Grand Cru Gdańsk

Rycerska 11-12, 80-882 Gdańsk
http://www.qhotels.pl/grand-cru-gdansk

Kontakt do obiektu

Małgorzata Gonciara Kierownik ds. Konferencji i Bankietów +48 5...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 100 os.
bankiet 100 os.
nocleg 100 os.
Widok

W gdańskim hotelu trwają prace wykończeniowe

Data aktualności: 22-11-2012

 • W gdańskim hotelu trwają prace wykończeniowe - Q Hotel Grand Cru Gdańsk

  Przewidywany termin otwarcia czterogwiazdkowego obiektu przy ul. Rycerskiej to początek czerwca 2012 roku.

   

   

   

   

   

     Aktualnie w hotelu, którego właścicielem jest firma Dobry Hotel (właściciel hoteli Villa Aqua, Sedan, Bonum i Arkon Park), trwają prace wykończeniowe. Jak informują przedstawiciele Grand Cru, obiekt ma kierować swoją ofertę do ludzi biznesu, organizatorów konferencji, szkoleń i spotkań branżowych. Na terenie obiektu dostępne będą: szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe, kącik biznesowy oraz dwie nowoczesne, w pełni wyposażone i klimatyzowane sale konferencyjne, których połączenie umożliwi organizację spotkań do 100 osób w ustawieniu teatralnym. Do dyspozycji gości wynajmujących salę oddany zostanie wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, pozwalający na prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie. Personel hotelu ma służyć swoją fachową radą na każdym etapie przygotowań i dbać o to, aby poszczególne części spotkania odbywały się zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dodatkowymi atrakcjami dla gości obiektu mają być część fitness, umożliwiająca przeprowadzenie porannego treningu, oraz sauna, pozwalającą na wieczorne, aromaterapeutyczne odprężenie.

  Hotel odda do dyspozycji gości 50 pokoi. W jego podziemiach znajdzie się Restauracja Grand Cru, która w założeniu właścicieli obiektu ma stać się miejscem idealnym na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe, czy obiad rodzinny. W lokalu dostępne będą wina z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem win portugalskich i włoskich. W pomieszczeniu będzie można organizować przyjęcia do 60 osób.

     źródło: www.hotelgrandcru.pl