Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

GrandHotel Tiffi

Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława
www.grandhotel.tiffi.com

Kontakt do obiektu

Kamila Abbas Rooms Division Director 721 0...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 460 os.
bankiet 360 os.
nocleg 460 os.
Widok

Uroczyste otwarcie nowego hotelu na Mazurach już w pierwszym kwartale 2013 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Uroczyste otwarcie nowego hotelu na Mazurach już w pierwszym kwartale 2013 r. - GrandHotel Tiffi

  Otwarcie pięciogwiazdkowego obiektu, położonego nad brzegiem najdłuższego w Polsce jeziora Jeziorak, nastąpi w pierwszym kwartale 2013 r. Jednym z atutów hotelu będzie nowoczesne centrum konferencyjne.

   

   

   

   

   

   


  Na zaplecze konferencyjne Grand Hotelu Tiffi złoży się 15 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1320 mkw., w tym dwie największe o powierzchni 580 i 420 mkw. W całym hotelu zamontowany zostanie profesjonalny system nagłośnienia firmy BOSE. Ponadto wszystkie pomieszczenia konferencyjne i pokoje biznesowe będą posiadały dostęp do światła dziennego za sprawą panoramicznych okien od podłogi do sufitu, z których roztaczać będzie się widok na jezioro Jeziorak. W przerwach uczestnicy konferencji będą mogli wyjść na przestronny taras widokowy o powierzchni 1,2 tys. mkw.

  Jak informuje Jarosław Majstat, dyrektor sprzedaży i marketingu Grand Hotelu Tiffi, na trzech kondygnacjach obiektu znajdzie się łącznie 155 pokoi o powierzchni od 32 do 80 mkw., w tym 15 apartamentów. Do dyspozycji gości obiektu oddane zostaną 3 restauracje hotelowe i lobby bar oraz Shisha Bar, w tym restauracja śródziemnomorska oraz tawerna rybna. Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń mają być: basen, sauny, jacuzzi, siłownia, sala do ćwiczeń grupowych, korty tenisowe, a także 20 gabinetów Spa, prowadzonych w koncepcji ajurwedyjskiej. Hotel znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie iławskiej plaży miejskiej, mariny oraz wypożyczalni sprzętu wodnego, będzie też dysponować własnym parkingiem na 180 miejsc. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść hotelu jest szybkie połączenie kolejowe z Warszawą i Trójmiastem. W 2013 r. zakończyć ma się remont magistrali, w tym samym roku na trasie pojawi się również pendolino - zespół trakcyjny osiągający maksymalną prędkość od 200 do 250 km/h.

  Inwestorem Grand Hotelu Tiffi jest związana z branżą mody marka Tiffi. Całkowita wartość inwestycji to ponad 50 mln złotych, z czego niemal 15 mln stanowiło dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.

  źródło: www.grandhoteltiffi.com