Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Świnoujście

Wojska Polskiego 14, 72-600 Świnoujście
http://hamptoninn.hilton.com/en/hp/hotels/index.jhtml?ctyhocn=SZZSWHX

Kontakt do obiektu

Marlena Szczecińska Dyrektor Sprzedaży 00487...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 80 os.
bankiet 70 os.
nocleg 242 os.
Widok

Nowy hotel na konferencje już przyjmuje gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel na konferencje już przyjmuje gości - Hampton by Hilton Świnoujście

  W piątek 30 marca 2012 r. w Świnoujściu otworzył swoje podwoje hotel znanej międzynarodowej sieci Hilton.

   

   

   

   

   

     Obiekt przy ul. Wojska Polskiego w Świnoujściu jest pierwszym obiektem marki Hampton by Hilton w Polsce. Jak zapewnia Phill Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi marki Hilton, ta ekonomiczna marka stanowi znakomity wybór zarówno dla gości podróżujących służbowo, jak i turystów zwracających uwagę na korzystną relację wartości do ceny. -  Marka Hampton by Hilton stale rozwija swój globalny zasięg, czego przykładem jest otwarcie pierwszego obiektu w Polsce - dodaje Cordell.

  Hotel Hampton by Hilton w Świnoujściu oddaje do dyspozycji gości 104 pokoje wyposażone w łóżka Clean and Fresh Hampton Bed. W obiekcie znajdują się również centrum fitness i strefa biznesowa, w skład której wchodzą dwie sale konferencyjne przeznaczone do organizacji spotkań biznesowych i konferencji oraz osobna sala do pracy. Goście hotelu mogą również liczyć na dodatkowe udogodnienia, jak bezpłatny dostęp do internetu, wliczone w cenę śniadanie i czynny przez całą dobę bar.
   

   

   

  źródło: www.hamptonbyhilton.com