Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 600 os.
Widok

Hampton by Hilton Warsaw City Centre zaprasza do strefy biznesowej

Data aktualności: 25-08-2014

 • Hampton by Hilton Warsaw City Centre zaprasza do strefy biznesowej - Hampton by Hilton Warsaw City Centre
  Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w Warszawie dba o zapewnienie najwyższego komfortu swoim gościom, tak, by nawet podczas wyjazdu służbowego mogli pozostawać w stałym kontakcie ze swoją firmą.
   
  W znajdującym się w obiekcie nowoczesnym centrum biznesowym do dyspozycji podróżujących oddano trzy stanowiska komputerowe, a także urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie, kserowanie oraz nadawanie faksu. Centralnie usytuowany stół konferencyjny, z ośmioma komfortowymi fotelami, dzięki  adekwatnej liczbie gniazd zasilania, pozwala na korzystanie z własnego komputera. W całym hotelu dostępny jest szerokopasmowy dostęp do Internetu.
   
  Hampton by Hilton Warsaw City Centre oprócz strefy biznesowej nie posiada sal konferencyjnych. Hotel posiada 300 pokoi dla gości, znajduje się w nim również centrum fitness oraz całodobowy sklep z przekąskami.