Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 600 os.
Widok

Hampton by Hilton Warsaw City Centre oficjalnie otwarty

Data aktualności: 22-09-2014

 • Hampton by Hilton Warsaw City Centre oficjalnie otwarty - Hampton by Hilton Warsaw City Centre
  17 września 2014 r. swoje podwoje oficjalnie otworzył Hotel Hampton by Hilton Warsaw City Centre. Jest to czwarty obiekt tej marki działający w Polsce.
   
  - Z chwilą rozpoczęcia działalności w lecie tego roku hotel stał się ważnym punktem na mapie Warszawy - mówi Jacek Jasiński, dyrektor generalny Hampton by Hilton Warsaw City Centre. - Uroczystość otwarcia odwoływała się do korzeni tego tętniącego życiem miasta. Stanowiła też doskonałą okazję, by zasygnalizować pojawienie się hotelu Hampton by Hilton w samym sercu stolicy, jak również by podziękować za wsparcie i zaufanie naszym współpracownikom i gościom - dodał.
   
  Hampton by Hilton Warsaw City Centre to największy poza Stanami Zjednoczonymi hotel tej marki. Znajdujący się przy ulicy Wspólnej w Warszawie hotel nie posiada sal konferencyjnych. Mieści się w nim jednak nowoczesne centrum biznesowe, wyposażone w trzy stanowiska komputerowe, stół konferencyjny, przy którym w wygodnych fotelach zasiąść może osiem osób, urządzenie wielofunkcyjne z opcją drukowania, skanowania, kserowania i nadawania faksu oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W obiekcie znalazło się również 300 pokoi dla gości, centrum fitness oraz całodobowy sklep z przekąskami.