Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kpt. M. Medweckiego 3, 32-083 Balice
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-garden-inn-krakow-airport/

Skontaktuj się z obiektem

Kaja Wachowska Sales Manager +48 8...... Pokaż telefony
Widok
Hilton Garden Inn Kraków Airport

Nadal nie ma wykonawcy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nadal nie ma wykonawcy - Hilton Garden Inn Kraków Airport

  Budowa hotelu przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Kraków-Balice znów jest opóźniona. Przyczyną poślizgu jest unieważniony przetarg - wszystkie złożone w nim oferty przewyższały kwotę, która jest przeznaczona na budowę.

   

   

   

   

   

   


  Przypomnijmy, że zakładany pierwotnie czas realizacji inwestycji obejmował okres od III kwartału 2011 r. do I kwartału 2013 r. W sumie budowa hotelu miała potrwać 18 miesięcy. Za przygotowanie i realizację inwestycji w dalszym ciągu odpowiedzialna jest firma Kraków Airport Hotel - spółka córka Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice.

  W prowadzonym na zasadzie franczyzy czterogwiazdkowym hotelu Hilton Garden Inn miały znaleźć się 154 pokoje, całodobowe centrum biznesowe, restauracja  oraz 4 sale konferencyjne. Obiekt ma kierować swoją ofertę głównie do klientów biznesowych oraz organizatorów konferencji. Budynek hotelu miał zostać połączony nadziemną kładką z terminalem, parkingiem wielopoziomowym oraz przystankiem kolejowym. Terminal ma być oddany do użytku w 2014 roku, natomiast rok później ma on zostać połączony z obecnym. Autorem projektu hotelu jest warszawska pracownia PRC Architekci.

  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne