Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kpt. M. Medweckiego 3, 32-083 Balice
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-garden-inn-krakow-airport/

Kontakt do obiektu

Kaja Wachowska Sales Manager +48 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 260 os.
bankiet 196 os.
nocleg 310 os.
Widok

Dziś 1. urodziny hotelu konferencyjnego Hilton Garden Inn Kraków Airport!

Data aktualności: 05-11-2015

 • Dziś 1. urodziny hotelu konferencyjnego Hilton Garden Inn Kraków Airport! - Hilton Garden Inn Kraków Airport

  Pierwszy w Małopolsce hotel lotniskowy, Hilton Garden Inn Kraków Airport 5 listopada br. obchodzi 1. urodziny. Przez ostatnie 12 miesięcy funkcjonowania obiekt przyjął ponad 40 tysięcy gości oraz był gospodarzem kilkudziesięciu konferencji, spotkań i eventów.

   

  Budowa hotelu Hilton w tym miejscu – na lotnisku w Balicach – okazała się strzałem w dziesiątkę. Dobry dojazd i jedynie 12 km do centrum miasta, a jednocześnie bezpośrednie sąsiedztwo lotniska sprawiły, że Hilton Garden Inn Kraków Airport stał się miejscem doskonałym na konferencje dla gości z całego świata, na nocleg jako przystanek w podróży oraz jako baza wypadowa do zwiedzania regionu.

   

  Od otwarcia minął rok i był to czas bardzo aktywny dla hotelu. Odbyło się tu m.in. gala otwarcia nowego terminala Kraków Airport, czy konferencja Ryanair'a  z udziałem Michaela O’Leary. Jego budowa była jedną z najważniejszych części planu inwestycyjnego Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Airport w Balicach.

   

  - Jesteśmy pierwszym hotelem lotniskowym w Małopolsce i jestem przekonany, że nietypowa lokalizacja, działa wyłącznie na naszą korzyść. Pierwszy rok działalności pokazał nam, że krakowska baza hotelowa potrzebowała takiego miejsca. – mówi Mieczysław Włosek, prezes zarządu Kraków Airport Hotel Sp. z o.o.

   

  Urodzinowa kolacja odbędzie się 19 listopada br. w ramach cyklu Kuchnia & Muzyka. Dania przygotuje Miłosz Kowalski.

   

  Eleganckie konferencje przy lotnisku w Krakowie


  Hotel oferuje swoim gościom 155 nowoczesnych i komfortowych pokoi, 10 sal konferencyjnych na ponad 400 mkw. o zróżnicowanej wielkości wyposażonych w niezbędny sprzęt audiowizualny, restaurację hotelową oraz strefę fitness. Największa z sal przeznaczonych na konferencje może pomieścić jednocześnie 220 osób w ustawieniu teatralnym.

Oferty specjalne