Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kpt. M. Medweckiego 3, 32-083 Balice
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-garden-inn-krakow-airport/

Kontakt do obiektu

Kaja Wachowska Sales Manager +48 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 260 os.
bankiet 196 os.
nocleg 310 os.
Widok

Profesjonalne spotkania wigilijne w Hiltonie przy krakowskim lotnisku

Data aktualności: 07-12-2015

 • Profesjonalne spotkania wigilijne w Hiltonie przy krakowskim lotnisku - Hilton Garden Inn Kraków Airport

  Jeśli dotąd poszukujecie miejsca na wigilijne spotkanie firmowe w Krakowie, a zależy Wam na profesjonalizmie, sporym wyborze sal i sprawdzonym menu, Hilton Garden Inn Airport zaprasza do siebie!

   

  Krakowski Hilton przy lotnisku to miejsce z pewnością dobrze znane organizatorom eventów i konferencji w tym regionie. Nie tylko marka mówi sama za siebie, ale i doświadczenie pokazuje, że to miejsce profesjonalne w każdym calu. Duży wybór sal konferencyjnych, elegancka i wykwintna restauracja oraz komfortowe pokoje sprawiają, że każde zorganizowane tu wydarzenie będzie udane. A to, co jeszcze bardziej ułatwia sprawę to lokalizacja - tuż przy lotnisku, z dobrym dojazdem do centrum miasta.

   

   

  Eleganckie spotkania firmowe w Krakowie

   

  Zaplecze konferencyjne hotelu to dziesięć sal, które pomieszczą od 90 do 18 osób. Największym pomieszczeniem w wyniku połączenia jest sala Alfa, która stanowi miejsce na imprezę dla 260 osób w ustawieniu teatralnym, W ustawieniu bankietowym będzie to 196 osób. Jednak sale mogą być łączone w różny sposób, dlatego istnieje możliwość zorganizowania tu kolacji dla 130 czy 30 osób, a także spotkania firmowego dla 90 osób czy kameralnego szkolenia dla 20-osobowej grupy. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędny nowoczesny sprzęt multimedialny. Catering nie tylko na spotkania wigilijne z pracownikami, ale na wszystkie organizowane tu eventy przygotowują hotelowe restauracje: Great American Grill, która na co dzień serwuje śniadania oraz Pavilion Pantry specjalizująca się w lunchach i kolacjach. Na drinka w krakowskim Hiltonie można wybrać się do baru Pavilion Lounge.

   

   

  Wygodny nocleg przy krakowskim lotnisku

   

   

  Organizatorzy konferencji nie muszą obawiać się o nocleg nawet dla wszystkich swoich gości jednocześnie. Hotel dysponuje 310 miejsc w 155 pokojach jedno- i dwuosobowych. Wygodną opcją dla każdego gościa hotelu, niezależnie od powodu jaki go do hotelu sprowadził, jest całodobowo otwarty sklep, a dla tych, którzy zostają na dłużej usługa prania oraz czyszczenia odzieży. Dla tych, którzy potrzebują odrobiny sportu doskonała okaże się sala fitness.

   

  Grudniowy czas przedświąteczny jest dla każdego wielkim wyzwaniem – trzeba pogodzić sporą ilość obowiązków z bożonarodzeniowymi przygotowaniami. Dlatego jeśli chcecie zorganizować spotkanie wigilijne szybko, sprawnie i profesjonalnie, żeby sobie nie utrudniać, wybierzcie Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Oferty specjalne