Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Kontakt do obiektu

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 450 os.
bankiet 250 os.
nocleg 202 os.
Widok

Nowa data otwarcia obiektu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa data otwarcia obiektu - Hilton Garden Inn Rzeszów

  Pierwsi goście pojawią się w rzeszowskim hotelu pod koniec kwietnia bieżącego roku.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Mimo, że oficjalne otwarcie hotelu odbędzie się dopiero we wrześniu, Hilton Garden Inn zacznie działać już pod koniec kwietnia bieżącego roku - wynika z informacji przekazanych przez inwestora.

   

  W mieszczącym się na trzecim i czwartym piętrze kompleksu handlowo-rekreacyjnego Millenium Hall hotelu znajdą się 102 pokoje dla gości. W rzeszowskim Hilton Garden Inn pojawi się również pięć sal konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Największa z nich - o powierzchni 300 mkw. - będzie w stanie pomieścić do 200 osób. Na terenie hotelu znajdą się również restauracja, bar oraz centrum fitness.

   

  Rzeszowski hotel sieci Hilton będzie częścią Millennium Hall - otwartego jesienią ubiegłego roku obiektu handlowego, na terenie którego funkcjonuje ok. 250 sklepów, butików z odzieżą, obuwiem i wyposażeniem wnętrz.
   

   

  źródło: www.konferencje.pl