Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Kontakt do obiektu

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 450 os.
bankiet 250 os.
nocleg 202 os.
Widok

Wkrótce rozpocznie działalność

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce rozpocznie działalność - Hilton Garden Inn Rzeszów

  Otwarcie znajdującego się na trzecim i czwartym piętrze Millenium Hall hotelu ma odbyć się na przełomie lipca i sierpnia 2012 r. Jak informują przedstawiciele sieci, proces rekrutacji personelu dobiegł już końca.

   

   

   

   

     Obecnie trwa odbiór inwestycji. Za pośrednictwem strony internetowej sieci Hilton możliwa jest też rezerwacja pokoi od 1 września 2012 r.

  Czterogwiazdkowy hotel Hilton Garden Inn Rzeszów odda do dyspozycji 101 pokoi (w tym 99 pokoi standardowych oraz 2 apartamenty z osobną strefą odpoczynku). Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu, personel będzie w stanie zorganizować spotkanie lub konferencję nawet dla 420 gości. Na zaplecze konferencyjne obiektu złoży się 9 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 650 mkw. oraz foyer zajmujące 240 mkw. Z kolei hotelowa sala bankietowa zajmie powierzchnię 430 mkw., będzie miała również możliwość podziału na 5 mniejszych pomieszczeń. Na terenie hotelu funkcjonować będą bar, restauracja The Garden oraz czynny przez całą dobę sklepik Pavilion Pantry, w którym będzie można zakupić przekąski. Goście będą mogli również korzystać ze znajdującej się w hotelu strefy fitness. Na terenie całego obiektu będzie istniał bezprzewodowy dostęp do internetu.

  W sąsiadującym z hotelem Centrum Handlowo-Rekreacyjnego Millenium Hall działa 250 sklepów oraz kino. Obiekt dysponuje 1 tys. miejsc parkingowych.

  źródło: www.hilton.com