Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Kontakt do obiektu

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 450 os.
bankiet 250 os.
nocleg 202 os.
Widok

Rzeszowski hotel już otwarty

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rzeszowski hotel już otwarty - Hilton Garden Inn Rzeszów
  Na ponad miesiąc przed oficjalnym, uroczystym otwarciem czterogwiazdkowy hotel  przyjął pierwszych gości. Obiekt znajduje się przy centrum handlowo-rekreacyjnym Millenium Hall, w którym mieści się ponad 200 sklepów i punktów usługowych.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel posiada 101 klimatyzowanych pokoi, w których goście mogą korzystać m.in. z bezpłatnego dostępu do internetu, stacji dokującej do odtwarzaczy mp3 i sejfu na laptopa. W obiekcie znajduje 9 sal konferencyjnych, w których dzięki zastosowaniu przesuwnych ścian mogą być organizowane spotkania nawet dla 450 osób, także w pięciu oddzielnych pomieszczeniach. Ponadto goście biznesowi mogą korzystać z całodobowego centrum biznesowego. W budynku znajdują się także restauracja The Garden, bar z 40 miejscami dla gości, całodobowy sklepik hotelowy Pavilion Pantry, sala ćwiczeń Fitness by Precor i pralnia.
   
  Rzeszowski hotel jest drugim obiektem marki Hilton Garden Inn i piątym hotelem sieci Hilton w Polsce. - Hilton Garden Inn kontynuuje odnoszenie sukcesów w Europie, z ponad 50 hotelami - działającymi i w trakcie otwarcia. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie Polska oferuje Hilton Worldwide i z przyjemnością oczekujemy na pierwszych gości w Rzeszowie, mieście które łączy w sobie bogate wartości historyczne z dynamicznym rozwojem współczesnego biznesu i handlu - mówi powiedział Simon Vincent, Area President Europe Hilton Worldwide.
   
  źródło: www.hilton.com