Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Warsaw and Convention Centre

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
http://www.hiltoneasteurope.com/pl-pl/destinations/hilton-warsaw-hotel-and-convention-centre

Kontakt do obiektu

Iwona Okrasa 22 35...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1600 os.
bankiet 1080 os.
nocleg 628 os.
Widok

Sieć Hilton zaprasza na Dni Kariery do warszawskiego hotelu i centrum konferencyjnego

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sieć Hilton zaprasza na Dni Kariery do warszawskiego hotelu i centrum konferencyjnego - Hilton Warsaw and Convention Centre

  W dniach 16-20 kwietnia 2012 r. Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre zaprasza do odwiedzin osoby zainteresowane pracą w branży hotelarskiej w Polsce i za granicą.

   

   

   

   

     Dni Otwarte w warszawskim hotelu to część międzynarodowej akcji Careers @HiltonLive, organizowanej przez Hilton Worldwide. W związku z wydarzeniem zaplanowano wiele atrakcji, m.in. lekcję gotowania dla podopiecznych domu dziecka, z którym na co dzień współpracuje Hilton Warsaw, wizytację hotelu przez przedstawicieli szkół hotelarsko-gastronomicznych, prezentację warszawskiego obiektu oraz portfolio marek Hilton Worldwide dla uczniów szkoły hotelarskiej, a także kampanię informacyjno-rekrutacyjną we współpracy z Urzędem Pracy miasta st. Warszawa. Przez cały czas trwania wydarzenia na facebookowym profilu hotelu trwa też kampania informacyjna.

  Prowadzone w ramach Dni Otwartych działania mają na celu przybliżenie specyfiki pracy w branży hotelarskiej oraz zachęcenie osób szukających pracy do składania aplikacji w Hilton Worldwide. - Dni Kariery w Hiltonie mają na celu zwiększenie świadomości o możliwościach, jakie daje praca w hotelarstwie również dla osób spoza branży – mówi Didier Martin, zastępca prezesa na Region Europa Wschodnia - To wspaniała okazja dla wszystkich zainteresowanych pracą w hotelarstwie do spotkania z parcownikami naszych hoteli i uzyskania praktycznych porad i wskazówek odnośnie kariery w branży. To doskonały moment, aby dołaczyć do zespołu Hilton Wordwide, ponieważ w skutek intensywnego rozwoju naszej firmy oferujemy wiele ciekawych stanowisk pracy na całym świecie - dodaje.

     źródło: www.hilton.com